مادر مهدی طارمی: امیدوارم خاطرات جام جهانی 98 را با گلزنی مقابل آمریکا و انگلیس زنده کند

مادر مهدی طارمی امیدوار است پسرش خاطرات جام جهانی 98 را با گلزنی مقابل آمریکا و انگلیس زنده کند. او می‌گوید: قبل از بعضی بازی‌ها باهم صحبت می‌کنیم و مهدی از من می‌خواهد برایش دعا کنم

مادر مهدی طارمی: امیدوارم خاطرات جام جهانی 98 را با گلزنی مقابل آمریکا و انگلیس زنده کند
بیشتر بخوانید:

به گزارش مُنیبان؛ مادر مهدی طارمی امیدوار است پسرش خاطرات جام جهانی 98 را با گلزنی مقابل آمریکا و انگلیس زنده کند. او می‌گوید: قبل از بعضی بازی‌ها باهم صحبت می‌کنیم و مهدی از من می‌خواهد برایش دعا کنم.

مادر مهدی طارمی درباره رقبای ایران در جام جهانی 2022 گفت: من بازی‌های انگلیس و آمریکا و ولز را ندیده‌ام اما دلم میخواهد مهدی موقعیت‌هایی را که به دست می‌آورد گل بزند خصوصاً به آمریکا و انگلیس.

در مورد اینکه آیا پسرش می‌تواند درخششی را که در پورتو داشته در جام جهانی هم داشته باشد گفت: درخششی که مهدی در پورتو دارد را مدیون هماهنگی و تمرینات منظم است و اگر مهدی این هماهنگ شدن را با اعضای تیم کشورمان هم داشته باشد می‌تواند به نتیجه مطلوب برسد.

از مادر ستاره تیم ملی پرسیدند به نظرت مهدی می‌تواند خاطره‌ گل جام جهانی ۱۹۹۸ ایران به آمریکا را برای مردم ما زنده کند؟ او با امیدواری می‌گوید: ان‌شاءالله.

او در پاسخ به این سوال که اگر مهدی در جام جهانی گل بزند دوست دارید آن را به چه کسی تقدیم کند؟ گفت: دلم میخواهد برای ادای احترام به شهدا، آن را به شهدای شاهچراغ تقدیم کند.

ت ت
کدخبر: 122269 تاریخ انتشار
اخبار ورزشی سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها