حضور ۲ هزار برده جنسی در حرمسرای رهبر کره شمالی!

جوخه لذت دیکتاتور کره شمالی چیزی بیش از یک گروه کوچک و سرگرم‌کننده است و در واقع یک حرمسرای دوهزار نفری از بردگان جنسی است.

حضور ۲ هزار برده جنسی در حرمسرای رهبر کره شمالی!
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان،  رسانه دیلی‌میل بریتانیا در گزارشی به زندگی جنسی کیم جونگ اون، دیکتاتور کره شمالی، پرداخت و نوشت که او یک «جوخه لذت» شخصی دارد و از «۲۵ دختر باکره قدبلند و زیبا» گرفته تا رقاصان زن و ارائه‌دهندگان خدمات جنسی و ماساژ به او خدمت می‌کنند.

بنا بر این گزارش، افرادی که از دیکتاتوری کره شمالی فرار کرده‌اند، حقایقی تاریک را افشا کرده و از پشت صحنه تصاویر زنان خندان اطراف کیم جونگ اون پرده برداشته‌اند.

به گفته آن‌ها، در کره شمالی دختران منتخب و زیبا را از کلاس‌های درس بیرون می‌آورند و پس از آزمایش‌های پزشکی برای اطمینان از باکرگی، آنان را به‌عنوان برده‌ جنسی در «جوخه لذت» رهبر کره شمالی قرار می‌دهند. دختران کمتر جذاب هم برای دوستان کیم شامل ژنرال‌ها و سیاستمداران رده پایین‌تر در نظر گرفته می‌شوند.

بر اساس برخی مستنداتی که دیلی میل می‌گوید در اختیار دارد، کیم هر سال وقت می‌گذارد تا ۲۵ دختر باکره را قرار است از آن‌ها کامجویی کند، شخصا برگزیند.

این رهبر مستبد که با وجود داشتن همسر و فرزند، همچنان زنان بسیاری را دوروبر خود نگه می‌دارد، ظاهرا از انتشار اخباری درباره معشوقه‌ کنونی و روابط گذشته‌اش با یک ستاره فیلم بزرگسالان نگران نشده است.

روزنامه سان در سال ۲۰۲۰ گزارش داد که جوخه لذت دیکتاتور کره شمالی چیزی بیش از یک گروه کوچک و سرگرم‌کننده است و در واقع یک حرمسرای دوهزار نفری از بردگان جنسی است که نه‌تنها مجبورند برای مقام‌های رده‌بالا آواز بخوانند و برقصند، بلکه باید با آن‌ها رابطه جنسی هم داشته باشند.

گفته می‌شود برخی اعضای این جوخه از حدود ۱۳ سالگی از مدرسه خارج و به ارائه خدمات جنسی وادار می‌شوند.

لی سو یون، یک نوازنده نظامی سابق که سال ۲۰۰۸ به کره جنوبی گریخت، فاش کرد که رقصندگان و خوانندگان باید در مهمانی‌هایی که هر روز برای دفتر سیاسی مرکزی کره شمالی برگزار می‌شد، برهنه می‌شدند و خدمات جنسی ارائه می‌دادند. این زن در اظهاراتی وحشتناک به بلومبرگ فاش کرد: «گروه هنری کره شمالی نه‌تنها مسئول تبلیغات کیم جونگ اون‌اند، بلکه باید در مهمانی‌ها هم حضور داشته باشند و خدمات جنسی ارائه دهد.»

ت ت
کدخبر: 214417 تاریخ انتشار
منبع روزنامه تعادل
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها