جمشید هاشم‌پور: شرم می‌کنم بگویم هنرپیشه‌ام

جمشید هاشم‌پور پس از تماشای نمایش «لانگ شات» گفت: با تماشای نمایش «لانگ شات» محمدرضا مالکی احساس کردم هیچ چیزی از بازیگری و سینما بلد نیستم، اصلا شرم می‌کنم بگویم هنرپیشه‌ام، انگار باید از صفر شروع کنم.

جمشید هاشم‌پور: شرم می‌کنم بگویم هنرپیشه‌ام

به گزارش منیبان، این بازیگر سینما ادامه داد: اینقدر که ایشان (مالکی) پربار و پخته و قوی کار کردند که شرم می‌کنم بگویم هنرپیشه هستم. من هنرپیشه نیستم. من یک آدم عادی هستم، تازه شاید بخواهم که هنرپیشه شوم.

جمشید هاشم‌پور خاطرنشان کرد: امشب برای من شب عجیب و غریبی بود چرا که شاهد هنرنمایی هنرمندی در عرصه تئاتر و بازیگری بودیم که باید برای نقش آفرینی جذاب و پیچیده‌اش روی این صحنه سر تعظیم فرود آورد. تئاتری که قطعا می‌توانید تا مدت‌ها روی صحنه باشد و با حمایت شما تماشاگران جزو بهترین‌های عرصه نمایش در این روز‌ها به حساب آید.

گروه اجرایی نمایش «لانگ شات» شامگاه جمعه، ۲۹ اردیبهشت‌ماه و در آخرین روز از اجرای عمومی این اثر نمایشی که با حضور مخاطبان، رئیس مجموعه تئاتر شهر و هنرمندانی، چون حسن رضایی، علیرضا استادی، سید جواد یحیوی، امین میری و محمدرضا هلال‌زاده همراه بود، از جمشید هاشم‌پور از ستارگان و هنرمندان پیشکسوت سینمای ایران قدردانی کرد.

محمدرضا مالکی، کارگردان و بازیگر نمایش «لانگ شات» پس از پایان آخرین اجرای عمومی این اثر نمایشی در تالار سایه، ضمن قدردانی از مدیریت و کارکنان مجموعه تئاتر شهر گفت: تئاتر با نفس شما تماشاگران زنده است پس دمتان گرم که این چنین تئاتر را در این روز‌های سخت حمایت می‌کنید.

وی ضمن معرفی اعضای گروه تولید و اجرای این نمایش افزود: ما طی روز‌های گذشته این نمایش را هر شب به عاشقان سینما تقدیم می‌کنیم. هنرمندانی که عاشقانه این سینما را به ویژه دربازیگری دنبال کردند، اما آن گونه که باید دیده نشدند. پس این کار دربست به آن‌ها تقدیم می‌شود.

او ضمن گرامیداشت یاد و خاطره رضا حداد کارگردان تازه درگذشته تئاتر به حضور جمشید هاشم پور در اجرای پایانی نمایش «لانگ شات» اشاره کرد و گفت: استاد جمشید هاشم پور برای من و هم نسلانم قهرمان کودکی‌مان بود که بخش اعظمی از این دوران را، با این خاطرات سینمایی گذراندیم. جمشید هاشم پور در این دوران برای من قهرمانی بود که امشب افتخار میزبانی او را در تالار سایه تئاتر شهر دارم و می‌خواهم به سهم خودمان از این هنرمند بزرگ و ارزنده سینمای کشورمان که ستاره‌ای بی بدیل در عرصه بازیگری است قدردانی کوچکی داشته باشم.

سید محمد جواد طاهری رئیس مجموعه تئاتر شهر هم در این مراسم ضمن قدردانی و ابراز خرسندی از حضور جمشید هاشم‌پور در تالار سایه توضیح داد: نمایش «لانگ شات» و آنچه محمدرضا مالکی با هنرمندی هرچه تمام‌تر روی صحنه برد، تراژدی بسیاری از دغدغه‌مندان و علاقه‌مندان بازیگری است که در قالب یک اتفاق مستند به شیرینی روی صحنه تئاتر به تماشاگران ارائه شد. تراژدی که بسیاری از علاقه‌مندان سینما را به جایگاه و آرزویی که در این زمینه داشتند، نرساند.

ت ت
کدخبر: 156078 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها