هدیه رهبر انقلاب به خانواده سردار شهید زاهدی + ببینید

نماینده ولی فقیه در سپاه انگشتری از سوی مقام معظم رهبری را به خانواده‌ شهید زاهدی اهدا کرد.

هدیه رهبر انقلاب به خانواده سردار شهید زاهدی + ببینید

به گزارش منیبان، به نقل از حوزه نیوز، عبدالله حاج صادقی، نماینده ولی فقیه در سپاه با حضور در منزل شهید زاهدی با بیان اینکه شهید زاهدی از دوران دفاع مقدس به دنبال شهادت بود، اظهار داشت: خداوند ایشان را نگه داشته بود برای شهادتی که هیچ نظیر و مانندی نداشت، یعنی اگر شهادت حاج قاسم راه مقابله مستقیم را با آمریکایی‌ها برای ما باز کرد، شهادت شهید زاهدی شروعی بود برای مقابله مستقیم با اسرائیل.

وی افزود: عملیات وعده صادق، انقلاب سوم بود که به دنبال شهادت شهید زاهدی اتفاق افتاد.

حاج صادقی با بیان اینکه اخلاص ویژگی بارز شهید زاهدی بود گفت: ایشان همیشه از دوربین فراری بود اما این وظیفه ما را در قبال شهید بیشتر می‌کند که نسبت به جمع آوری تاریخ شفاهی آن‌ها تلاش کنیم و راه و مرام ایشان را به جامعه معرفی کنیم.

وی با بیان اینکه شهید را خداوند تکریم کرده و نیازی به تکریم ما ندارد تاکید کرد: ما چه در جلسات شهدا و چه در منزل شهدا واقعا کسب حیات می‌کنیم، یعنی از حیاتی که خداوند به آن‌ها داده، ما نیز کسب فیض می‌کنیم.

نماینده ولی فقیه در سپاه خطاب به همسر شهید اظهار داشت: مقام معظم رهبری تاکید کردند که همسران و خانواده رزمندگان و شهدا همسنگران ایشان هستند و شما نیز در مجاهدت‌های این شهید بزرگوار شریک بودید چراکه ۴۵ سال در جبهه‌های مختلف ایشان را همراهی کردید.

در پایان نیز نماینده ولی فقیه در سپاه انگشتری از سوی مقام معظم رهبری را به خانواده‌ این شهید اهدا کرد.

شهید زاهدی

ت ت
کدخبر: 219085 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها