کاندیدا انتخابات ریاست جمهوری:

ایده‌هایی درباره رفاه و تامین اجتماعی دارم

کاندیدا انتخابات ریاست جمهوری گفت: ایده‌هایی درباره رفاه و تامین اجتماعی دارم و معتقدم که از اقشار غنی و ضعیف همه نیازمند درمان، مسکن، اشتغال و تحصیل هستند؛ من برای این حوزه‌ها برنامه‌هایی را تدوین کرده‌ام و آمادگی دارم تا در این حوزه‌ها خدمت کنم.

ایده‌هایی درباره رفاه و تامین اجتماعی دارم

به گزارش منیبان، حسین گروسی ظهر دوشنبه - ۱۴ خرداد ۱۴۰۳ - پس از ثبت نام به عنوان داوطلب کاندیداتوری انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در جمع خبرنگاران مستقر در ستاد انتخابات کشور تاکید کرد: عرصه اجرا قطعا نیازمند افرادی است که بتوانند در امور اجرایی و در قوه مجریه تصمیماتی سریع و صریح اتخاذ کنند.

وی با اشاره به سوابق خود گفت: تمام اقتصاددانان توسعه را از پیرامون به مرکز می‌دانند و این مدل توسعه‌ای است که رهبر معظم انقلاب بارها بر آن تاکید کرده‌اند. من مدلی را برای حوزه‌های رفاه و تامین اجتماعی و همچنین مسکن و اشتغال تدوین کرده‌ام و آن‌ها را در مقیاس استانی و بعضاً کشوری اجرایی کردم.

این داوطلب نامزدی انتخابات ریاست جمهوری عنوان کرد: اگر توفیق حاصل شود و بتوانم در این عرصه حضور پیدا کنم ایده‌هایی درباره رفاه و تامین اجتماعی دارم و معتقدم که از اقشار غنی و ضعیف همه نیازمند درمان، مسکن، اشتغال و تحصیل هستند؛ من برای این حوزه‌ها برنامه‌هایی را تدوین کرده‌ام و آمادگی دارم تا در این حوزه‌ها خدمت کنم.

منبع: ایسنا

ت ت
کدخبر: 218653 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها