استوری عجیب و حاشیه ساز غلامرضا تاجگردون درباره حمید رسایی + عکس

غلامرضا تاجگردون نماینده گچساران در مجلس دوازدهم با انتشار یک استوری از عکس خود و حمید رسایی نماینده تهران در اینستاگرام نوشته بود: ایشان آقای رسایی نماینده تهران، کسی که روز تصویب اعتبارنامه تذکر می داد، تند هست و ... ولی آدم بدی نیست.

استوری عجیب و حاشیه ساز غلامرضا تاجگردون درباره حمید رسایی + عکس

به گزارش منیبان، غلامرضا تاجگردون نماینده گچساران در مجلس دوازدهم با انتشار یک استوری از عکس خود و حمید رسایی نماینده تهران در اینستاگرام نوشته بود: ایشان آقای رسایی نماینده تهران، کسی که روز تصویب اعتبارنامه تذکر می داد، تند هست و ... ولی آدم بدی نیست.

زیاد به دعواهای داخل مجلس هم اهمیت ندهید. یک روز دعوا می کنند و یک روز هم شوخی.

روز قبلش آمده بود مرا توجیه کند برای نائب رئیسی به او رأی دهم. رأی ندادم ولی دلائلش هم تا حدودی قانع کننده بود. چون می گفت به من رای دهید تا حال چند نفر را بگیرم.

شب قبل از اعتبارنامه هم به من می گفت اعتراضت را از روی این دو نفر برندار. خیلی دوست داشت، دعوا ادامه پیدا کند. کلا این نوع کارها را دوست دارد.

تاجگردون چندی بعد از انتشار، استوری خود را پاک کرد و در توضیح نوشت: یک استوری گذاشتم ۸۰ درصد آنهایی که دایرکت دادند ناراحت شدند، گفتند حذفش کنم. من هم اجابت کردم. آنهایی که دیدند متوجه هستند منظورم چیست و آنهایی هم که ندیدند کنجکاور نشوند، چیز مهمی نبود.

غلامرضا تاجگردون

ت ت
کدخبر: 218392 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها