دستور مهم القاصی برای تسریع در اجرای احکام پرونده‌های ریگان خودرو و شهر خودرو

رئیس کل دادگستری استان تهران در جریان برنامه هفتگی ملاقات مردمی ضمن استماع مطالبات جمعی از شکات پرونده‌های کثیرالشاکی «ریگان خودرو» و «شهر خودرو»، ارشادات لازم خطاب به اجرای احکام دادسرا را به‌عمل آورد تا در اجرای رای صادره و احقاق حقوق مالباختگان تسریع صورت گیرد.

دستور مهم القاصی برای تسریع در اجرای احکام پرونده‌های ریگان خودرو و شهر خودرو

به گزارش منیبان، علی القاصی به همراه جمعی از مسئولان قضایی استان تهران در برنامه هفتگی ملاقات مردمی در مجتمع قضایی امام خمینی (ره) حضور یافته و در حدود ۴ ساعت به بررسی مشکلات حقوقی و قضایی مراجعه‌کنندگان پرداخت.

وی در این برنامه همراه جمعی از مدیران قضایی استان تهران به صورت چهره به چهره با مراجعان گفت‌وگو و ضمن استماع بی‌واسطه مشکلات قضایی و حقوقی ۳۳۰ نفر از مراجعان، دستورات قانونی لازم را صادر برای رفع مشکلات آنان صادر کرد.

عمده درخواست‌های مراجعان در این ملاقات مردمی با عناوین درخواست خلع ید، استرداد ثمن معامله، کلاهبرداری، ارتشا، فسخ قرارداد، درخواست اعمال ماده ۴۷۷ قانون آیین دادرسی کیفری، تقاضای پیگیری و تسریع در رسیدگی‌ها، درخواست‌های عفو و تخفیف مجازات، حفظ حقوق عامه و حقوق شهروندی بود که رئیس کل دادگستری و مسئولان قضایی استان تهران در این رابطه، راهنمایی‌های لازم را ارائه و دستورات مقتضی را صادر کردند.

رئیس کل دادگستری استان تهران در جریان این برنامه از برنامه‌های ملاقات مردمی مسئولان قضایی استان تهران، با جمعی از شکات پرونده‌های کثیرالشاکی «ریگان خودرو» و «شهر خودرو» دیدار کرد و مطالبات آن‌ها مبنی بر «تسریع در اجرای حکم» را مورد استماع قرار داد.

در بررسی‌های انجام شده از سوی القاصی مشخص شد که بخشی از پرونده‌های کثیرالشاکی «ریگان خودرو» و «شهر خودرو» جهت اجرای حکم به واحد اجرای احکام ارجاع شده و بر همین اساس، رئیس کل دادگستری استان تهران ارشادات لازم خطاب به اجرای احکام دادسرا را به‌عمل آورد تا در اجرای رای صادره و احقاق حقوق مالباختگان تسریع صورت گیرد.

متقاضیان می‌توانند جهت ملاقات با رئیس کل دادگستری استان تهران و مسئولان قضائی استان با مراجعه به درگاه «سامانه ارتباطات مردمی عدلیه - سامع -» به نشانی www.Same.eadl.ir، درخواست خود را ثبت کنند.

ت ت
کدخبر: 218030 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها