دبیر ستاد مرکزی بزرگداشت امام خمینی (ره):

مخبر سخنران مراسم شب ۱۴ خرداد است

دبیر ستاد مرکزی بزرگداشت امام خمینی (ره) گفت: در شب ۱۴ خرداد در حرم امام خمینی (ره) میزبان آقای مخبر و مهمانان خارجی خواهیم بود.

مخبر سخنران مراسم شب ۱۴ خرداد است

به گزارش منیبان، محمدعلی انصاری در نشست ستاد مرکزی بزرگداشت امام خمینی(ره) گفت: برنامه شب ۱۴ خرداد، ویژه و خاص است که نیروهای اطلاعاتی و امنیتی باید مراقب مسائل باشند.

وی خاطرنشان کرد: در شب ۱۴ خرداد هم مهمانان خارجی را در حرم خواهیم داشت و آقای مخبر هم در حرم سخنرانی خواهند کرد. در شب ۱۴ خرداد برنامه‌هایی که در روز ۱۴ خرداد خواهیم داشت را هم تست خواهیم کرد.

انصاری ادامه داد: در جلساتمان تاکید داشتیم تا کمیته بانوان ستاد بزرگداشت فعال‌تر از گذشته کار را دنبال کند اما به نظر می‌رسد به دلیل حادثه تلخی که اتفاق افتاد معاونت امور زنان ریاست جمهوری درگیر آن مسائل بودند. با این حال پیشنهادی از طرف خانم خزعلی دریافت کردیم که معاونت امور زنان ریاست جمهوری آمادگی برگزار مراسم‌های ویژه‌ای را برای بانوان دارد.

انصاری افزود: مهمانان خارجی از فردا شب (۱۰ خرداد) وارد کشور شده و در محل اقامتگاه‌ها حضور می یابند که قطعاً بخش قابل ملاحظه‌ای از آنان خانم ها هستند که معاونت امور زنان ریاست جمهوری کمک خوبی برای پذیرش و برنامه ریزی برای مهمانان ویژه ما خواهد بود.

منبع: ایسنا

ت ت
کدخبر: 217882 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها