بهادری جهرمی:

ذره‌ای منیت و تکبر در آقای رئیسی وجود نداشت

سخنگوی دولت گفت: برخی روسای جمهور گذشته فکر می‌کردند که رهبر هستند و دچار جو زدگی می‌شدند.

ذره‌ای منیت و تکبر در آقای رئیسی وجود نداشت

به گزارش منیبان، علی بهادری جهرمی، سخنگوی دولت، در مراسم بزرگداشت شهید رئیسی و همراهان ایشان در دانشگاه تهران اظهار کرد: او خط قرمزی جز خدمت به خدا و مردم نداشت، آقای رئیسی جدیت در کار داشتند و مواخذه و بازخواست را بسیار جدی انجام می‌دادند.

وی با تأکید بر اینکه هرچقدر به آقای رئیسی نزدیک‌تر می‌شدیم، کار بسیار سخت‌تر می‌شد، زیرا او اهل آشنا بازی نبود، ادامه داد: آقای رئیسی اخلاق را همواره رعایت می‌کرد و مبنای او همواره اخلاق بود.

سخنگوی دولت ادامه داد: ذره‌ای منیت و تکبر در آقای رئیسی وجود نداشت و خود را یک طلبه ساده می‌دانست. آقای رئیسی تاکید داشتند که اگر در تصمیم گیری، چیزی جز خدا را مدنظر قرار دهیم، مرتکب شرک شده ایم.

بهادری جهرمی همچنین گفت: هرکس می‌خواست از چشم آقای رئیسی بی افتد، باید از موضوع رأی یا رأی آوری صحبت می‌کرد. ایشان با توجه به اینکه رئیس جمهور به شدت پرکار بود، در عین حال دعای توسل او ترک نمی‌شد.

وی اضافه کرد: برخی روسای جمهور گذشته فکر می کردند که رهبر هستند و دچار جو زدگی می شدند درحالی که آقای رئیسی کاملا واقف به وظایف ریاست جمهوری و رهبری بود.

سخنگوی دولت با تأکید بر اینکه آیت‌الله رئیسی مورد به مورد دستورات رهبری را در جلسات هیئت دولت بررسی می کردند و از وزیر مربوطه نسبت به اجرای این دستورات توضیح می خواستند، گفت: امکان نداشت از آقای رئیسی بشنوید که فلان دستور از سوی رهبر انقلاب آمده است؛ لذا ما به صورت تحلیلی متوجه می شدیم که فلان موضوع، دستور حضرت آقا بوده است اما او تاکید داشت که هیچکس نباید متوجه این مسئله شود؛ چرا که معتقد بود رهبری نباید برای ما هزینه شود بلکه ما باید خودمان را برای رهبری هزینهکنیم. 

منبع: آنا

ت ت
کدخبر: 216207 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها