فعال سیاسی اصولگرا نوشت؛

چرا دولت از انتقادات مراجع تقلید در جلسه دیدار با رئیسی دست‌پاچه شد؟

فعال سیاسی اصولگرا نوشت: مسئولان دولت و شخص آقای رئیسی واقعا نمی‌دانند که وضع معیشت مردم خوب نیست؟ و واقعا گمان می‌کنند با سانسور خبرها، ناگهان آتشی که زندگی مردم را می‌سوزاند گلستان می‌شود؟

چرا دولت از انتقادات مراجع تقلید در جلسه دیدار با رئیسی دست‌پاچه شد؟

به گزارش منیبان، محمد مهاجری، فعال سیاسی اصولگرا، در کانال تلگرامی خود نوشت:

خبرهایی که از جلسات ملاقات رئیس جمهور با چندتن از مراجع ‌عظام‌تقلید منتشر شد، گویای آن بود که انتقادات تندی از عملکرد دولت سیزدهم بخصوص در تامین معیشت مردم صورت گرفته و از گرانی و مشکلات اقتصادی شدیداً گلایه شده است.

این انتقادات بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌ها و فضای مجازی داشت و حس رضایت شهروندان را از رویکرد انتقادی مراجع محترم برانگیخت.

با این حال بلافاصله مسئولان ناشی دولت دست به کار شدند و به جای حل مسئله به پاک‌کردن صورت مسئله پرداختند و با رفتاری بچگانه و غیرحرفه‌ای دفتر مراجع را زیر فشار گذاشتند تا به تصور واهی‌شان تاثیر انتقادات را کاهش داده و دولت را از زیر ضرب نجات دهند.

مسئولان دولت و شخص آقای رئیسی واقعا نمی‌دانند که وضع معیشت مردم خوب نیست؟ و واقعا گمان می‌کنند با سانسور خبرها، ناگهان آتشی که زندگی مردم را می‌سوزاند گلستان می‌شود؟

این دستپاچگی از کجا می‌آید که به محض طرح انتقاد از دولت توسط افراد و یا رسانه‌ها عده‌ای دست بکار می‌شوند تا ظاهر ویران عملکرد دولت را ماله بکشند؟

پاسخش روشن است. ناتوانی در دستگاههای اجرایی موج می‌زند و دولت بجای اینکه به تصفیه مدیران بی عرضه در سطوح مختلف(به ویژه برخی وزیران) بپردازد تا مسآله حل شود، آشغالها را زیر فرش  پنهان می‌کند و در واقع با این کار سر خودش را گول می‌مالد.

و  در این وسط آقای رئیسی در آستانه  واپسین سال دولتش، جوری حرف می زند که انگار روزهای تبلیغاتی ۱۳۹۶ یا۱۴۰۰ است.

ت ت
کدخبر: 215032 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها
   • رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران ضمن اشاره به نوسانات در بازار سکه و طلا در هفته اخیر و حاکم بودن آرامش بر بازار داخل،…