عضو حزب کارگزاران سازندگی:

روحانی مانند بسیاری از عقلای نظام متوجه شد باید با مردم طرف شود و با آنها سخن بگوید

عضو حزب کارگزاران سازندگی گفت: روحانی مانند بسیاری از عقلای نظام متوجه شد باید با مردم طرف شود و با آنها سخن بگوید و فحوای نامه او به شورای نگهبان هم همین نکته را می رساند.

 روحانی مانند بسیاری از عقلای نظام متوجه شد باید با مردم طرف شود و با آنها سخن بگوید
بیشتر بخوانید:

محمودعلیزاده طباطبایی، عضو حزب کارگزاران سازندگی، در گفت و گو با خبرنگار سیاسی منیبان در رابطه با نامه اخیر حسن روحانی به شورای نگهبان گفت: متاسفانه شورای نگهبان مدت زمان طولانی است که تغییر مسیر داده و کار به جایی کشید که صلاحیت شخصی مانند آیت‌الله هاشمی رفسنجانی را رَد کرد‌، طبیعی است که در ادامه این مسیر حسن روحانی را هم ردصلاحیت کند.

او افزود: روحانی در زمان ریاست جمهوری تصمیماتی گرفت که تصمیمات نظام محسوب می‌شد و همه آنها مورد تایید رهبری بود در حال حاضر این تصمیمات مبنای ردصلاحیت او در خبرگان شد و این قطعا تعرض به حقوق شهروندی افراد است. 

این چهره سیاسی اضافه کرد: روحانی مانند بسیاری از عقلای نظام متوجه شد باید با مردم طرف شود و با آنها سخن بگوید و فحوای نامه او به شورای نگهبان هم همین نکته را می رساند. درحال حاضر امیدی به برخی مسئولان نیست و روحانی هم راه ارتباط با مردم را انتخاب کرد چرا که مردم محرم ترین افراد برای کشور هستند. 

او تاکید کرد: اگر شورای نگهبان در سال ۱۴۰۴ هم همین رویه را پیش بگیرد شرایط مثل دوره دوم انتخابات مجلس خواهد بود.

علیزاده طباطبایی در پایان گفت: با همه این موارد همچنان رییسی و تیم او به روحانی می‌تازند و می‌خواهند کمبودهای خود را گردن رئیس جمهور سابق بیاندازند، در زمان روحانی هیچ مقام مسئولی از احمدی نژاد بد نمی‌گفت، در زمان خاتمی و آیت الله هاشمی هم شرایط همین بود این عادت را فقط رییسی و احمدی نژاد دارند که از دولت‌های پیشین بدگویی می‌کنند، رییسی ۲ سال است که به دنبال برجام روحانی می‌دود و نمی‌رسد.

ت ت
کدخبر: 214821 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  نظرسنجی

  کدام یک از گزینه های زیر را برای ریاست جمهوری گزینه بهتری می دانید؟

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها