واکنش جو بایدن به نسخه پیچی عجیب ترامپ برای استفاده مردم از وایتکس!

رئیس جمهور آمریکا با کنایه به یک توصیه جنجالی دونالد ترامپ در دوره همه‌گیری کروناویروس برای تزریق وایتکس به منظور درمان این بیماری گفت این رئیس جمهور سابق آمریکا باید به خودش کمی از وایتکس تزریق می‌کرد!

واکنش جو بایدن به نسخه پیچی عجیب ترامپ برای استفاده مردم از وایتکس!
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا، در ادامه سخنرانی‌اش با اشاره به صحبت جنجالی دونالد ترامپ در دوره ریاست جمهوری خود هنگام همه‌گیری کروناویروس و توصیه او به مصرف مواد ضدعفونی کننده برای درمان کروناویروس اظهار کرد: «آیا یادتان می‌آید که او گفت بهترین کاری که می‌توانید انجام دهید تزریق کمی وایتکس به بازوی خودتان است؟! این حرفی است که او زد و واقعا هم منظورش همین بود. کاش به خودش هم کمی تزریق می‌کرد!»

ترامپ در ماه‌های اولیه همه‌گیری کروناویروس در سال ۲۰۲۰ ادعا کرد «تزریق» یک ماده ضدعفونی کننده مثل وایتکس یا ایزوپروپیل الکل به بدن می‌تواند به محافظت در برابر این ویروس کمک کند!

بایدن همچنین کنایه دیگری نیز به موضوع به اصطلاح «نامه‌های عاشقانه» کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی برای دونالد ترامپ زد، هر چند که در ادامه سلسله‌ بی‌پایان گاف دادن‌ها در سخنرانی‌های علنی خود، کیم جونگ اون را به اشتباه «رئیس جمهور کره جنوبی» خواند.

 

ت ت
کدخبر: 214324 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها