درگیری و‌ نزاع در انتخابات پارس آباد صحت دارد؟

دادستان پارس‌آباد گفت: هیچ‌گونه درگیری و نزاع به خاطر انتخابات در شهرستان پارس‌‌‌آباد رخ نداده و اخبار منتشر شده در این زمینه صحت ندارد.

درگیری و‌ نزاع در انتخابات پارس آباد صحت دارد؟

به گزارش منیبان، فیروز فرهانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اردبیل اظهار داشت: اخبار منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر درگیری طرفداران 2 کاندیدا و کشته و مجروح شدن 2 نفر در پارس‌آباد صحت ندارد و چنین حادثه‌ای در حاشیه انتخابات مرحله دوم در حوزه پارس‌آباد رخ نداده است.

وی تصریح کرد: آرامش و امنیت خاصی را در فرآیند برگزاری انتخابات شاهدیم و نیروی انتظامی و مجموعه قضایی تلاش می‌کنند تا به دست‌اندرکاران انتخابات کمک کنند تا میزان مشارکت مردم افزایش یافته و در فضای سالم و رقابتی انتخابات برگزار شود.

دادستان پارس‌آباد گفت: از صبح امروز در کنار سایر عوامل انتخابات، مجموعه انتظامی شهرستان در حال رصد مسائل انتخاباتی بوده و تاکنون هیچ‌گونه درگیری و یا دعوا و نزاعی بین طرفداران 2 کاندیدا در پارس‌آباد رخ نداده است.

به گزارش تسنیم، دقایقی پیش برخی از رسانه‌های فعال فضای مجازی خبر از درگیری طرفداران 2 کاندیدا و کشته شدن یک نفر و مجروحیت شدید یک طرفدار کاندیدای دیگر خبر داده بودند که صحت آن تأیید نشد.

ت ت
کدخبر: 214269 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها