واکنش فخرالسادات محتشمی ‌پور به ساخت مسجد در پارک قیطریه با پول وقف شده از سوی پدرش

فخرالسادات محتشمی‌پور نوشت: اقدام صورت گرفته برای ساخت مسجد در پارک قیطریه از طرف وصی پدرم به هیچ وجه با مشورت و موافقت ما صورت نپذیرفته است.

واکنش فخرالسادات محتشمی ‌پور به ساخت مسجد در پارک قیطریه با پول وقف شده از سوی پدرش

به گزارش منیبان، فخرالسادات محتشمی پور در مورد حواشی پیش آمده پیرامون احداث مسجد در پارک قیطریه و اینکه گفته می شود قرار است با پولی که پدر او وصیت کرده، این اقدام انجام شود، نوشت:

به عنوان یکی از وراث مرحوم پدر عزیزم که در زندگی اهل کار خیر بود و برای پس از درگذشتش نیز وصیت کرده بود با بخشی از اموالش مسجدی احداث شود اعلام میکنم اقدام صورت گرفته توسط وصی به هیچ وجه با مشورت و موافقت ما صورت نپذیرفته است و این کار را که مخل مصالح و منافع عمومی است قطعا خیر نمی‌دانیم.

آنگونه که انتخاب روایت کرده، فخرالسادات محتشمی پور همچنین بیان کرد: به عنوان یک شهروند هرگونه دخل و تصرف در پارکی که زمینش به گفته شهردار وقت، اهدایی یک بانوی نیکوکار و با کاربری معین است کاری خلاف و نمونه بی اخلاقی های مدیران اقتدارگرا می دانم.

من هم مثل خیلی از پایتخت نشینها از مزیت های این پارک بهره برده ام و در نمازخانه پارک هم نماز خوانده ام که البته هیچگاه مملو از جمعیت نبوده و نمازگزاران گرامی هم در صورت تمایل با اندکی طی طریق به مساجد آن حوالی می رسند.

پس لطفا آقای شهردار دست از لجبازی با مردم بردارد و به جای اقدامات نمایشی، دین داری خود را با ساماندهی نابسامانیهای شهری و ارائه خدمات ضروری به شهروندان نشان دهد.

فخرالسادات محتشمی پور

ت ت
کدخبر: 207613 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها