بازنشر/ ویژه نوروز 1403؛

حقیقت پور: رییسی و دولت او از مردم عذرخواهی کنند

یک چهره سیاسی اصولگرا گفت: رییسی و دولت او باید از مردم معذرت خواهی و خلا عدم صداقت و تواضع در مقابل مردم را پر کنند.

حقیقت پور: رییسی و دولت او از مردم عذرخواهی کنند
بیشتر بخوانید:

منصور حقیقت ‌پور، چهره سیاسی اصولگرا، در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی منیبان، در رابطه با عملکرد دولت سیزدهم در سالی که گذشت، گفت: مردم توقع دارند هر دولتی که بر سر کار می‌آید در تراز ملت شریف ایران اقدام کند اما این دولت از این غافله بسیار عقب ماند. نقطه ضعف این دولت را در عدم تراز در سطح مدیریتی می‌بینیم یعنی مدیریت موجود ناکافی است و نمی‌تواند مشکلات را حل کند و این ناترازی در زندگی روزمره مردم به شدت خودش را نشان می‌دهد. عدم توسعه در تدابیر اقتصادی سفره‌های مردم را کوچک‌تر، کم رنگ‌تر و بی رنگ تر کرده است. عدم حل مشکلات اساسی کشور در حوزه های علمی و عمرانی، ناکافی بودن تلاش‌های بیرون از مرزها‌ برای تعامل بیشتر با دنیا و در نهایت حرکت در راستای یک جریان خشنوتندی که تعادل سیاسی کشور را برهم می‌زند، از مهم‌ترین نقاط ضعف دولت است.

او افزود: دولت باید مبرا از هر جریانی باشد و  بر پایه یک استقلال و عقلانیت کشورداری کند اما دولت رییسی این چنین نیست. 

حقیقت ‌پور تاکید کرد: ایراد اساسی بعدی دولت ایجاد فاصله اساسی و ایجاد گسل اجتماعی در کشور است که دولت بامردم پیدا کرده است. امروز مردم بدنبال آشتی با دولت نیستند مشکلات اساسی مانند اشتغال، مسکن و مسائل اقتصادی همه این‌ها باعث شده است که ملت از دولت رویگردان باشند.

او همچنین با اشاره به عملکرد مجلس یازدهم و کارنامه این مجلس افزود: طرح‌هایی ‌در مجلس پیگیری شد که در اولویت مردم و کشور نبود. اگر مجلس خانه ملت است باید اولویت‌های ملت را تشخیص دهد. ۶۰ درصد این مجلس درصدد تصویب مصوبات درمورد حجاب بود در صورتی که مردم امروز نیازمند به قوانین، مقررات و تصمیمات مناسب اقتصادی هستند که گرفته نشد. 

این چهره سیاسی اصولگرا خاطرنشان کرد: باتوجه به وضعیتی که در انتخابات یازدهم اسفندماه مشاهده شد مشخص است مجلس آینده هم پیرو دولت خواهد بود و همان طرح‌ها و برنامه‌ها ادامه خواهد داشت. مجلس یازدهم وکیل الدوله بود.

او در پایان گفت: دولت باید با مردم راست و درست صحبت کند و اگر با مردم رو راست باشد و بپذیرد که نتوانسته به وعده‌هایش عمل کند وضع بهتر خواهد شد. رییسی و دولت او باید از مردم معذرت خواهی و خلا عدم صداقت و تواضع در مقابل مردم را پر کنند. 

ت ت
کدخبر: 207590 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها