عکس خاص و معنادار از یک مقام ارشد سپاه + ببینید

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران در شامگاه سالروز ولادت کریم اهل بیت امام حسن مجتبی(ع) در مراسم افطاری ناویان ستاد فرماندهی نیروی دریایی سپاه در ساحل خلیج فارس شرکت کرد.

عکس خاص و معنادار از یک مقام ارشد سپاه + ببینید

به گزارش منیبان، سردار تنگسیری با اشاره به بزرگداشت و تکریم سالروز میلاد سراسر نور حضرت امام حسن مجتبی(ع) سربازان را فرزندان معنوی خود خواند و گفت: من تک تک شما فرزندان را مثل فرزندان خود دوست می دارم و به همه شما افتخار می کنم.

وی افزود: شما سربازان عزیز قدر خودتان را بدانید چون آینده سازان دوران طلایی ایران اسلامی هستید و چشم و امید همه آزادمردان عالم به اراده راسخ و عملکرد صحیح شما دوخته شده است.

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران در ادامه خطاب به سربازان این نیرو تأکید کرد: وظایف بسیار خطیر و سنگینی بر عهده شماست، باید با بصیرت، آگاهی، دانش و توکل بر خداوند متعال مسیر زندگی شخصی و وظیفه انقلابی خود را در گام دوم انقلاب به شایستگی تعیین و مستحکم ادامه دهید.

سردار تنگسیری با تکریم از سربازان متأهل تصریح کرد: همه سربازان متأهل در نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پادگان های نزدیک محل سکونت و استقرار خانواده هایشان خدمت می کنند.

سردار تنگستری

ت ت
کدخبر: 207395 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها