خبرگزاری نزدیک به دولت؛ حضور افغانستانی‌ها در جشن امام حسنی‌ها

خبرگزاری مهر متعلق به سازمان تبلیغات با اشاره به برگزاری «محفل بزرگ قرآنی امام حسنی‌ها در ورزشگاه یک صد هزار نفری آزادی تهران» نوشت: در میان حاضران و شرکت کنندگان در مراسم محفل قرآنی امام حسنی‌ها حضور افغانستانی‌های مقیم تهران با پرچم فلسطین در ضیافت امام حسنی‌ها به چشم می‌خورد که در نوع خود بی نظیر است.

خبرگزاری نزدیک به دولت؛ حضور افغانستانی‌ها در جشن امام حسنی‌ها
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ خبرگزاری مهر، رسانه نزذیک به دولت با اشاره جشن صد هزار نفری امام حسنی ها در آزادی تهران» نوشت: در میان حاضران و شرکت کنندگان در مراسم محفل قرآنی امام حسنی‌ها حضور افغانستانی‌های مقیم تهران با پرچم فلسطین در ضیافت امام حسنی‌ها به چشم می‌خورد که در نوع خود بی نظیر است.

بر اساس گزارش این خبرگزاری، «محفل بزرگ قرآنی امام حسنی‌ها امروز با حضور گسترده اقشار مختلف در محل ورزشگاه یک صد هزار نفری آزادی تهران با برنامه های بسیار متنوعی برگزار شد.»

مهر نوشته است: «اجتماع بزرگ محفل قرآنی امام حسنی‌ها امروز از ساعت ۱۵:۳۰ تا ۱۸:۳۰ با حضور پرشور خانواده‌ها در مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد.‌

برنامه‌هایی از جمله تلاوت قرآن، سرودخوانی، هم‌خوانی، نور افشانی، اهدای هدایای بسیار ویژه و اجرای برنامه‌های مفرح و متنوع، بخشی از برنامه‌های جشن بزرگ محفل قرآنی امام حسنی‌ها خواهد بود. همچنین برای جشن قرآنی امام حسنی‌ها ۱۵۰ هزار پک اطعام افطار برای روزه داران تدارک دیده شده است.»

 

 

ت ت
کدخبر: 207067 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها