در بخشی از خاطرات آیت الله هاشمی آمده است؛

تجمع ملی‌گراها اطراف دانشگاه تهران و پارک لاله| پلیس و حزب‌اللهی‌ها ورود کردند

مرحوم هاشمی رفسنجانی در ۲۲ بهمن‌ماه ۱۳۷۹ خاطره سفر به مشهد را روایت کرده ایت.

تجمع ملی‌گراها اطراف دانشگاه تهران و پارک لاله| پلیس و حزب‌اللهی‌ها ورود کردند
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، متن کامل خاطرات اکبر هاشمی رفسنجانی به شرح زیر است.

ساعت سه بامداد بیدار شدم. به اتاق مخصوص شمال مسجد گوهرشاد رفتم‌ که مشرف بر رواق دارالحفاظ است و زیارت‌ کردم. بعد از نماز صبح، مطالعه کردم و مصاحبه درباره جنگ را اصلاح نمودم. تا ساعت ده و نیم خوابیدم.

آقای [عباس واعظ] طبسی، [تولیت آستان قدس رضوی] آمدند. با هم به صحن جامع رضوی، برای سخنرانی در مراسم [سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی] رفتیم. صحن عظیمی است؛ شش هکتار. جمعیت خوبی بود. گفتند، از سال‌های قبل بهتر است. آقای طبسی خیرمقدم گفتند و من سخنرانی مفصلی دربارة ۲۲ بهمن و محتوای انقلاب و نقش خراسان در تاریخ اسلام و انقلاب و انتظارات از خراسان و طرح‌های مهم عمرانی و توسعه، ایراد کردم.

عصر ساعت چهار و نیم به فرودگاه رفتیم. آقای طبسی هم با خانواده آمدند و با هم به سوی تهران پرواز کردیم. مغرب به تهران رسیدیم. آقای [محمدرضا] نوری شاهرودی و محسن، مهدی، یاسر، عفت و جمعی از بستگان، همراه بودند. فاطی هم قرار گذاشته بود بیاید، ولی به هواپیما نرسید. دکتر سعید [لاهوتی، همسر فاطی] آمد و راجع به مسائل خانوادگی، مذاکراتی شد.

امروز هم گروهی از ملی‌گراها، در اطراف دانشگاه [تهران] و پارک لاله، اجتماعی علیه نظام داشته‌اند که با دخالت پلیس و حزب‌اللهی‌ها متفرق شده‌ و تعدادی دستگیر شده‌اند؛ مطابق معمول، رسانه‌های خارجی آن را بزرگ کرده‌اند.

ت ت
کدخبر: 200857 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها