در گفتگو با منیبان مطرح شد؛

سخنگوی حزب اعتدال و توسعه: تایید صلاحیت نشدم

سخنگوی حزب اعتدال و توسعه درباره برنامه نوبخت برای تغییر حوزه انتخابیه خود گفت: آقای نوبخت فعلا درصدد هستند حوزه و اوضاع را تغییر بدهند انشاالله شاید در روزهای آینده این کار انجام بشود، این اقدام روالی دارد و باید چند روز بگذرد.

سخنگوی حزب اعتدال و توسعه: تایید صلاحیت نشدم
بیشتر بخوانید:

جواد هروی، سخنگوی حزب اعتدال و توسعه، در گفتگو‌ با خبرنگار سیاسی منیبان در پاسخ به این سوال که آیا تایید صلاحیت شدید یا خیر، گفت: متاسفانه و یا خوشبختانه تایید صلاحیت نشدم. 

او در پاسخ به این سوال که براساس آمار حدود ۱۵ هزار نفر تایید صلاحیت شدند آیا تغییری در تعداد افراد تایید صلاحیت شده در حزب شما صورت گرفت، افزود: هیچ کس از حزب ما تایید صلاحیت نشد. آقای آقازاده هم تایید صلاحیت نشدند. 

جواد هروی درباره برنامه نوبخت برای تغییر حوزه  انتخابیه خود گفت: آقای نوبخت فعلا درصدد هستند حوزه و اوضاع را تغییر بدهند. انشاالله شاید در روزهای آینده این کار انجام بشود. این اقدام روالی دارد و باید چند روز بگذرد. درخواست بدهند و موافقت بشود در آن صورت می توانند حوزه خود را تغییر بدهند.

سخنگوی حزب اعتدال و توسعه افزود: میزهایی که تایید شده باشند نداریم و از شورای مرکزی حزب هیچ کس تایید صلاحیت نشده است. دوستانی که قبلا ردصلاحیت شدند مجددا ردصلاحیت شدند. 

او تاکید کرد که رقابت حداکثری نبود انشاالله مشارکت حداکثری باشد. 

او با اشاره به درخواست این حزب برای مشارکت مردم در انتخابات گفت: حزب اعتدال و توسعه همچنان اعتقاد به صندوق رای دارد. ما به مشارکت مدنی اعتقاد داریم. با هر وضعی که بروز کند ما همچنان بر ردصلاحیت ها اعتراض داریم اما از طریق جریان مدنی موضوع را پیگیری می کنیم.

جواد هرودی در ادامه گفت: معتقدیم صندوق رای با همه احوال تعیین کننده است. باوجود اینکه فضای رقابت در جامعه، فضای رقابت در درون یک حزب بیشتر نبود و سایر احزاب عملا محروم بودند که بخواهند از میزهای خود استفاده کنند و بسیاری از نیروهای کیفی حزب اعتدال و توسعه همچون احزاب اصلاح طلب از حضور در انتخابات محروم هستند با همه این احوال، بازهم ما لیست خود را براساس ائتلاف هایی که انجام خواهیم داد تهیه خواهیم کرد. ترکیب به گونه ای نیست و باتوجه به اینکه در بسیاری از حوزه ها با نمایندگان و تعداد اندکی که داریم نمی توانیم لیست خود را کامل کنیم، به همین دلیل به سمت ائتلاف حرکت می کنیم تا لیست های خود را تکمیل کنیم.

ت ت
کدخبر: 200782 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها