روایت یکی از حاضرین از خوش و بش سیاسیون در حاشیه دیدار با رهبری

یکی از حاضران در دیدار با رهبر انقلاب روایتی از خوش و بش سیاسیون در حاشیه این دیدار نوشته است.

روایت یکی از حاضرین از خوش و بش سیاسیون در حاشیه دیدار با رهبری
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، سید مهدی حسینی دورود، فعال رسانه‌ای و دین‌پژوه که در دیدار عید مبعث با رهبری حضور داشته احساس خود را از مشاهدۀ چهره های متنوع سیاسی و خوش و بش آنها در یک کانال تلگرامی این گونه به اشتراک گذاشته است:

در فضای انتخاباتی این روزهای کشور، بهترین مطلبی که می‌توان نوشت تفسیر رفتارهای اصحاب قدرت و بعضی از طیف‌های سیاسی است که امروز در دیدار با رهبری به مناسبت عید سعید مبعث در حسینیه امام خمینی از نزدیک شاهد آن بودم.

نکته مهمی‌ که تنها گرد محور مقام رهبری به عنوان "دال مرکزی" وحدت، محبت و انسجام نیروهای سیاسی کشور امکان پذیر است و نقطه‌ای که نوعاً در منازعات سیاسی مغفول می‌ماند مهر و محبت، رفاقت وصمیمیت سیاسیون است.

موضوعی که رسانه‌ها خصوصا صدا و سیما می‌توانند با نمایش و تحلیل این پشت صحنه‌های‌ زیبا و به تصویر کشیدن لحظاتی که همدیگر را هنگام ورود و خروج به آغوش می‌کشند و نیز تببین جایگاه و نقش رهبری به عنوان نخ‌ تسبیح‌ این پیوندها، به جامعه آرامش و امید بخشیده و مردم را خوشحال کنند.

ابتکار عمل دست‌اندرکاران دفتر رهبری معظم، در دعوت از گروه‌ها و شخصیت‌ها با سلائق سیاسی و سوگیری‌های مختلف جناحی قابل تحسین و تقدیر است. جزاهم‌الله خیرا

ت ت
کدخبر: 200602 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها