حزب کارگزاران بیانیه داد

حزب کارگزاران سازندگی ایران در بیانیه‌ای به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از مردم برای حضور در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن دعوت کرد.

حزب کارگزاران بیانیه داد
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، متن این بیانیه به شرح زیر است:

« پیروزی انقلاب اسلامی تحولی مهمی در تاریخ پرنشیب و فراز ایران و اسلام سیاسی محسوب می‌شود؛ مردمی که انباشت نارضایتی فراگیر خود از ستم استبداد و خودکامگی و دیکتاتوری رژیم حاکم را در لحظه‌ای بی‌بازگشت به کنشگری سیاسی پیوند زدند و نظامی که پس از سال‌ها تلاش برای سرکوب هر جناح و جریان سیاسی و تحمیل سبک زندگی برساخته خود، توان تحلیل‌یافته خود را در اِعمال خشونت و رفتارهای تند و تلخ و تهاجم علیه مبارزان بالاخره از دست داد.

حذف نیروهای ملی و مردمی که حامیان قانون اساسی و میراث بزرگ انقلاب مشروطه بودند از یکسو و کنار گذاشتن فن‌سالاران کاردان به عنوان معماران توسعه اقتصادی از سوی دیگر، ساختار کهن و مخدوش را هر چه بیشتر از دموکراسی و توسعه دور کرد و به مواجهه خشن نزدیک ساخت.

در میانه ناکارآمدی و فساد و اصلاح‌ناپذیری حاکمیت و بی‌اعتمادی و ناامیدی و خشم مردم معترض، رهبری فرهمند و هوشمندانه حضرت امام خمینی (ره) موفق شد گروه‌های متنوع و متکثر سیاسی و اجتماعی را برای همدلی، همکاری و هم‌افزایی همسو کند و ظرفیت بزرگ اجتماعی را به تحولی عظیم و طوفانی ارتقاء بخشد.

اکنون و ۴۵ سال پس از پیروزی انقلاب اسلامی، سالگرد پیروزی مبارک مردم ایران را گرامی می‌داریم و همگان را در سراسر کشور به حضور گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن‌ماه دعوت می‌کنیم.

بی‌تردید راهپیمایی امسال فرصتی برای ادای دِین به همه شهدای راه آزادی و میهن عزیز و پیامی معنادار برای پای‌مردی و مقاومت بر سر اصول مردم‌سالاری نظام خواهد بود.»

ت ت
کدخبر: 200591 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها