سردار فدوی هشدار داد/ ملت ایران پاسخ قاطعی به توطئه‌های آمریکا و اسرائیل می دهند

فدوی با بیان اینکه یوم‌الله ۲۲ بهمن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تجلی نصرت جبهه حق علیه باطل است، خاطرنشان کرد: ‌خباثان عالم تمایل دارند حماسه این روز کمرنگ شود ولی حضور مردم در راهپیمایی توطئه‌های آنها را در هم خواهد شکست.

 سردار فدوی هشدار داد/ ملت ایران پاسخ قاطعی به توطئه‌های آمریکا و اسرائیل می دهند
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان به نقل از تسنیم، جانشین فرمانده کل سپاه با بیان اینکه مردم ایران قطعا مشارکت گسترده‌ای در انتخابات و راهپیمایی ۲۲ بهمن خواهند داشت، گفت: ‌ملت ایران پاسخ قاطعی به توطئه‌های "آمریکا، منافقین و اسرائیل" خواهند داد.

دریادار پاسدار علی فدوی در گردهمایی رزمندگان هشت سال دفاع مقدس گردان مقداد و تیپ ۷۲ زرهی آبادان با بیان اینکه دشمنان انقلاب اسلامی بارهای محاسباتی داشته و بر همین اساس علیه کشورمان دست به اقداماتی زده‌اند، اظهار داشت: ‌همواره در محاسبات خود اشتباه کرده و  شکست خورده‌اند.

‌وی با بیان اینکه یکی از این اشتباهات دشمن طراحی هشت سال دفاع مقدس است که در آن شکست قاطع خوردند، افزود:‌ هر چند این دوران برای انقلاب و کشور هزینه داشت، اما نباید دوباره به آنها این فرصت را داد که علیه کشورمان توطئه بچینند.

‌فدوی با بیان اینکه تجلی حضور مردم در حکومت یعنی مشارکت حداکثری در انتخابات، تصریح کرد:‌ آنچنان باید در این عرصه شرکت کنیم که دشمن در ذهن خود هم دچار محاسبات اشتباه علیه کشور نشود.

جانشین فرمانده کل سپاه با بیان اینکه آمریکا، منافقین و رژیم صهیونسیتی تمایل دارند مردم در انتخابات شرکت نکنند تا از طریق جنگ نرم علیه کشورمان اقداماتی داشته باشند، تاکید کرد: اما با مشارکت گشترده ملت ایران در انتخابات، ‌باز هم در دسیسه‌چینی‌های دشمن محکوم به ‌شکست خواهد بود.

‌فدوی با بیان اینکه یوم‌الله ۲۲ بهمن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تجلی نصرت جبهه حق علیه باطل است، خاطرنشان کرد: ‌خباثان عالم تمایل دارند حماسه این روز کمرنگ شود ولی حضور مردم در راهپیمایی توطئه‌های آنها را در هم خواهد شکست.

ت ت
کدخبر: 200422 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها