این دختر اشک سردار سلیمانی را درآورد + عکس

فاطمه جعفری همسر شهید مدافع حرم «سعید انصاری» یکی از برنامه‌های دیدار خانواده شهدای مدافع حرم با شهید حاج قاسم سلیمانی را روایت می کند.

این دختر اشک سردار سلیمانی را درآورد + عکس
بیشتر بخوانید:

 به گزارش منیبان، وقتی سردار سلیمانی در مجلس یا همایشی برای شهدا دعوت می‌شد، فرزندان شهدا دورش را می‌گرفتند و دوست داشتند یک عکس یادگاری با حاج قاسم بگیرند. گاهی هم حاج قاسم فرصت پیدا می‌کرد، پای صحبت خانواده شهدا و به خصوص فرزندان شهدا می‌نشست.

فاطمه جعفری همسر شهید مدافع حرم «سعید انصاری» است. او یکی از برنامه‌های دیدار خانواده شهدای مدافع حرم با شهید حاج قاسم سلیمانی را این گونه روایت می‌کند:

«طی یک مراسمی در سالن همایش نشسته بودیم و آقای شیرازی نماینده رهبری در سپاه قدس سخنرانی می‌کرد. از انتهای سالن صدای همهمه بلند شد. به انتهای سالن نگاه کردم و دیدم که سردار سلیمانی وارد شدند. وقتی حاج قاسم به ردیف اول رسید، همسران و فرزندان شهدا دورش جمع شدند و از سردار می‌خواستند تا با آنها عکس بگیرند. هر کسی در آنجا بود، با گوشی تلفن همراه از این صحنه‌ها عکس می‌گرفت. بچه‌های کم سن و سال شهدا در آغوش حاج قاسم نشسته بودند و بقیه بچه‌ها هم دوست داشتند در کنارشان باشند.

بعد از این برنامه قرار شد، هر یک از خانواده‌ها ۱۰ دقیقه با سردار دیدار داشته باشند. وقتی نوبت به ما رسید، حاج قاسم از حسین پرسید: پسر کدام شهید هستی؟ حسین گفت: پسر شهید سعید انصاری! سردار پرسید: چند سالته؟ حسین گفت: ۱۰ سالمه. سردار دوباره پیشانی حسین را بوسید و گفت: شهید سعید انصاری خیلی باهوش بود و شجاعت زیادی داشت. سپس حاج قاسم خطاب به حسین گفت: چقدر شبیه پدرت هستی؟ حسین لبخندی زد و کنار سردار نشست.

سردار سلیمانی

منبع: فارس

ت ت
کدخبر: 200039 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها