دعوا در مجلس با دیده بوسی ختم به خیر شد

نماینده آبادان در مجلس از آشتی نماینده تهران در مجلس و محمدباقر قالیباف خبر داد.

دعوا در مجلس با دیده بوسی ختم به خیر شد
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، در جلسه روز سه‌شنبه (۳۰ آبان) مجلس شورای اسلامی، بررسی تقاضای استعفای الیاس نادران به صورت غیرعلنی در دستور کار نمایندگان قرار گرفت که پس از حدود یک ساعت و نیم بحث و بررسی نمایندگان پشت در‌های بسته، ۹۰ درصد نمایندگان با استعفای نادران مخالفت کردند.

موضوع تقاضای استعفای نادران به جلسه علنی ۲۱ آبان مجلس برمی‌گردد که وی به نشانه اعتراض به عملکرد هیات رئیسه مجلس، مقابل جایگاه هیات رئیسه تحصن کرد و روی زمین نشست و درخواست استعفا را مطرح کرد.

در نهایت تقاضای استعفای نادران ۲۲ آبان ماه اعلام وصول شد و امروز نیز در دستور کار نمایندگان قرار گرفت.

سیدمجتبی محفوظی درباره جزییات این جلسه توضیح داد: یکی از دغدغه‌های آقای نادران نحوه اداره مجلس بود و معتقد بود برخی از تصمیم گیری‌ها اگر بهتر انجام می‌شد، اثر مطلوب تری بر جامعه می‌گذاشت.

نماینده آبادان در مجلس افزود: همچنین وی برخی از مسائل را مطرح کرد که رییس مجلس شورای اسلامی اعلام کرد برای همه این دغدغه‌ها و مسائلی که طرح شده، جواب کافی دارد، ولی پاسخ وی سبب می‌شود وقت مجلس گرفته شود.

وی ادامه داد: پنج نماینده مخالف استیضاح هم نظرات خود را در این باره بیان کردند و در نهایت ۲۲۰ نماینده به استیضاح آقای نادران رای مخالف دادند.

محفوظی خاطرنشان کرد: در نهایت وی همراه با تعداد دیگری از نمایندگان در جایگاه هیات رییسه حاضر شد و با قالیباف روبوسی کرده و در حقیقت این موضوع ختم به خیر شد.

منبع: ایرنا

ت ت
کدخبر: 188070 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    دیگر رسانه ها