فرمانده نیروی دریایی سپاه:

برای پیروزی انقلاب و اعتلای جمهوری اسلامی ایران بیش از 300 نفراز مسئولین به شهادت رسیده اند

فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: برای پیروزی انقلاب و اعتلای جمهوری اسلامی ایران بیش از 300 نفراز مسئولین کنار سایر شهدا به شهادت رسیده اند.

برای پیروزی انقلاب و اعتلای جمهوری اسلامی ایران  بیش از 300  نفراز  مسئولین به شهادت رسیده اند
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، دریادار پاسدار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه در آیین گرامیداشت روز پرستار در بیمارستان مسلمین شیراز گفت : جامعه اسلامی نباید هیچگاه مقابل دشمنان اسلام سکوت کند و باید همگان‌ کنار یکدیگر ایستاده و برای مقابله با دشمنان اسلام و مسلمانان تلاش کنیم.

فرمانده نیروی دریایی سپاه ادامه داد: دشمنان بدانند در راه مقابله با آنان تنها اتکا و ایمان ما به خدا است و به جز خداوند از هیچ شخص یا چیزی واهمه نداریم البته خداوند در راه مقابله با دشمنان نسبت به امتحان مسلمانان اقدام می کند زیرا بشارت در انتظار مومنان است.

دریادار تنگسیری افزود: برای پیروزی انقلاب و اعتلای جمهوری اسلامی ایران  بیش از 300  نفراز  مسئولین کنار سایر شهدا به شهادت رسیده اند.

فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: پرستاران نقش ویژه ای در بهبود سلامت اجتماعی دارند و چه  در دوران دفاع مقدس و یا دوران کرونا شاهد بودیم پرستاران همواره در صحنه حضور داشته و گاهی چندین روز خانواده های خود را نمی دیدند و در حال ارائه خدمات به مردم بودند.

 وی در پایان افزود: شهدایی که در مسیر انقلاب در زمان جنگ تحمیلی یا دوران کرونا به شهادت رسیده اند  همواره در پیشگاه خداوند نعمت طلب می کنند.
 در پایان از پرستاران و کادر درمان بیمارستان مسلیمن شیراز  تقدیر شد.

منبع: سپاه نیوز

ت ت
کدخبر: 187768 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    دیگر رسانه ها