مدیرکل وزارت بهداشت غزه: درحال تخلیه بیمارستان الشفاء هستیم

مدیرکل وزارت بهداشت غزه با بیان اینکه اشغالگران خواستند تا مجتمع پزشکی الشفاء را از بیماران و مجروحان تخلیه کنیم، گفت: 5 پزشک برای نظارت بر عملیات هماهنگی خروج مجروحان همچنان در این مجتمع هستند.

 مدیرکل وزارت بهداشت غزه: درحال تخلیه بیمارستان الشفاء هستیم
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، مدیرکل وزارت بهداشت غزه با بیان اینکه اشغالگران خواستند تا مجتمع پزشکی الشفاء را از بیماران و مجروحان تخلیه کنیم، گفت: 5 پزشک برای نظارت بر عملیات هماهنگی خروج مجروحان همچنان در این مجتمع هستند.

مدیرکل وزارت بهداشت غزه با بیان اینکه 5 پزشک و 120 مجروح از مجموع 650 مجروح در داخل مجتمع پزشکی الشفاء حضور دارند، گفت: ما اکنون به سمت جنوب غزه در حال حرکت هستیم و صحنه‌هایی که می‌بینیم بسیار وحشتناک است.

وی با اشار به اینکه کودکان نارس همچنان در داخل بیمارستان هستند و ما با صلیب سرخ جهانی درباره آنها در ارتباط و تماس هستیم، گفت: تا به این لحظه، 2 کیلومتر را پیاده طی کرده‌ایم و منطقه کاملا تخریب شده است، ما صدای مجروحان را می‌شنویم اما قادر به کمک به آنها نیستیم و مردم در حال جان دادن هستند.

مدیرکل وزارت بهداشت غزه اظهار داشت: سربازان اشغالگر در داخل بیمارستان به این طرف و آن طرف می‌رفتند و تک‌تیراندازهایشان در همه جا مستقر شده بودند.

منبع: شفقنا

ت ت
کدخبر: 187486 تاریخ انتشار
اخبار سیاسی سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها