عضو جامعه روحانیت مبارز در گفتگو با مُنیبان:

داوطلب انتخابات مجلس خبرگان می‌شوم

عضو جامعه روحانیت مبارز می‌گوید: اصلاً چند دستگی وجود ندارد و قرار این است که جامعه روحانیت مبارز و جامعه مدرسین حوزه علمیه قم مشترکاً لیستی را در سراسر کشور منتشر کنند.

داوطلب انتخابات مجلس خبرگان می‌شوم
بیشتر بخوانید:

غلامرضا مصباحی مقدم، عضو جامعه روحانیت مبارز، در گفتگو با خبرنگار سیاسی مُنیبان در پاسخ به اینکه آیا در انتخابات مجلس خبرگان به عنوان داوطلب ثبت‌ نام می‌کنید؟ گفت: بله بنا دارم در انتخابات مجلس خبرگان داوطلب شوم‌.

این عضو جامعه روحانیت مبارز در واکنش به اینکه اظهارات درباره چند دستگی میان اصول‌گرایان برای انتخابات مجلس خبرگان تا چه اندازه به واقعیت نزدیک است، تصریح کرد: بنده نمی‌دانم چه کسی این حرف را مطرح کرده است. واقعیت امر این است که اصلاً چند دستگی وجود ندارد و قرار این است که جامعه روحانیت مبارز و جامعه مدرسین حوزه علمیه قم مشترکاً لیستی را در سراسر کشور منتشر کنند.

مصباحی مقدم در پاسخ به اینکه بنابراین در بحث انتخابات مجلس خبرگان رهبری، شورای وحدت یا ائتلاف ورود پیدا نمی‌کنند، خاطرنشان کرد: انتخابات مجلس خبرگان ارتباطی به شورای وحدت یا شورای ائتلاف ندارد چراکه حوزه کاری آنها مجلس است.

این عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در پاسخ به این سوال که در حال حاضر زمزمه‌هایی درباره مطرح شدن FATF شنیده می‌شود، یادآور شد: در مورد FATF پاسخ نمی‌دهم.

ت ت
کدخبر: 185544 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    دیگر رسانه ها