نحوه بازداشت یک ادمین زن در آذربایجان شرقی + ببینید

خبرگزاری تسنیم با انتشار ویدیویی به نقل از پلیس آذربایجان شرقی از دستگیری ادمین یک کانال سلطنت طلب در مراسم سالگرد فوت آیلار حقی خبر داد.

نحوه بازداشت یک ادمین زن در آذربایجان شرقی + ببینید

به گزارش منیبان، خبرگزاری تسنیم با انتشار ویدیویی، به نقل از پلیس آذربایجان شرقی، از دستگیری ادمین یک کانال سلطنت طلب در مراسم سالگرد فوت آیلار حقی خبر داد و نوشت: آنچه در مراسم سالگرد فوت آیلار حقی به وقوع پیوست، رفتار مشکوک یک زن بود که از فاصله دورتر از مزار وی اقدام به عکاسی و فیلم گرفتن از مراسم می‌کرد؛ رفتاری که توجه مأموران اطلاعات یگان ویژه را به خود جلب کرد.

در ادامه، مأموران با مشکوک شدن به این زن، اقدام به بازرسی از وسایل وی کرده و از صندوق عقب خودرویش تعداد زیادی اعلامیه دست‌نویس کشف می‌کنند.

در ادامه هم با چک کردن گوشی تلفن همراه این خانم مشخص می‌شود که وی ادمین یکی از کانال‌های سلطنت طلب با تعداد زیادی دنبال کننده است که برای اغتشاش و دعوت به ناامنی برنامه ریزی داشته است.

تسنیم در ادامه گزارش خود نوشت: آیلار حقی دانشجوی دانشگاه آزاد تبریز سال گذشته از یک ساختمان نیمه‌ کاره در تبریز سقوط می‌کند که منجر به فوت وی می‌شود و سال گذشته پدر «آیلار حقی» در مصاحبه ای تصویری اعلام کرد فوت دخترش ربطی به اغتشاشات نداشته است.

ت ت
کدخبر: 176541 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها