چرا فرمانده نیروی دریایی سپاه به مجلس رفت؟

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی با اشاره به حضور فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران در جلسه امروز این کمیسیون گفت: سردار تنگسیری تاکید داشت که با اتکا به توان داخلی، گام های بلندی در تقویت توان دفاعی کشور در مقابل تهدیدات برداشته شده است.

چرا فرمانده نیروی دریایی سپاه به مجلس رفت؟

به گزارش منیبان، ابوالفضل عمویی در توضیح جلسه امروز کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی گفت: عصر امروز جلسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با موضوع بررسی اقدامات و دستاوردهای نیروی دریایی سپاه پاسداران با حضور سردار علیرضا تنگسیری، فرمانده این نیرو و معاونانش برگزار شد.

وی توضیح داد: در این جلسه، سردار تنگسیری با ارائه دستاوردهای نیروی دریایی در ارتقای چهار حوزه سرعت شناورها، توان باربری تسلیحات در شناورها، از حمل راکت انداز به حمل موشک انداز، افزایش تاب آوری شناورها و همچنین بهره مندی از تجهیزات هوشمند از جمله هوش مصنوعی در هدایت پذیری شناورها تاکید کرد که در نیروی دریایی سپاه پاسداران با اتکا به توان داخلی، گام های بلندی در تقویت توان دفاعی کشور در مقابل تهدیدات برداشته شده است.

عمویی گفت: فرمانده نیروی دریایی سپاه با اشاره به اینکه امنیت در جمهوری اسلامی مردم پایه است، به سیاست مسکونی سازی جزایر ایرانی در خلیج فارس پرداخت و اقدامات این نیرو در خدمت رسانی به مردم مناطق ساحلی را تشریح کرد.

در این جلسه اعضای کمیسیون امنیت ملی نیز از خدمات و دستاوردهای نیروی دریایی تقدیر و تشکر کردند.

منبع: ایسنا

ت ت
کدخبر: 175918 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها