نماینده ادوار مجلس:

درست است که یک مجری تلویزیون بشود استاد دانشگاه برندی مثل صنعتی شریف؟

نماینده ادوار مجلس گفت: تنها جایی که تا امروز خراب نشده بود دانشگاه صنعتی شریف بود که این گروه کوچک می‌خواهد آن را هم خراب کند.

درست است که یک مجری تلویزیون بشود استاد دانشگاه برندی مثل صنعتی شریف؟

به گزارش منیبان، غلامعلی جعفرزاده‌ ایمن‌آبادی، نماینده ادوار مجلس، درباره خالص سازی و در پی آن اخراج اساتید به خبرنگار سیاسی منیبان گفت: از ابتدای انقلاب تا امروز یک جریان خاص و حداقلی که خود را از همگان برتر می‌دانست و می‌داند و رویکردشان نژادپرستانه است سعی کردند و تلاش دارند که همه را جز خودشان از صحنه حذف کنند تا با خیال راحت قدرت را به دست بگیرند.

او افزود: نتیجه قدرت‌طلبی گروهی که از آن‌ها نام بردم، شده وضعیتی که در بخش‌های مختلف جامعه می‌بینید. این افراد کاری کردند که الان شاهد فلج‌ شدن اقتصاد کشور هستیم. از طرفی فقر، بیکاری، تورم، فساد و بزه‌کاری در اوج خود قرار گرفته است.

نماینده سابق رشت تصریح کرد: اگر تضارب افکار و ‌اعمال‌ نظر مردم حذف شود وضعیت بیش از پیش نگران‌ کننده می‌شود. این مسیر خلاف نظر امام راحل، رهبر انقلاب و البته قانون اساسی است.

جعفرزاده یادآور شد: روند در پیش گرفته‌ شده حتماً هزینه زیادی را بر کشور متحمل می‌کند. اگر در این 45 سال آمریکا، اسراییل و حتی روسیه و... همه بسیج شدند اما نتوانستند به انقلاب اسلامی خدشه وارد کنند به خاطر این بود که توده‌های مردم پشت نظام بودند. حال یک جریان که فکر می‌کند عقل برتر، مسلمان‌تر و دلسوزتر انقلاب هست که باید بگویم نیست در مسیری حرکت می‌کند که خواست و نیاز دشمن است.

او اظهار داشت: این خالص‌سازی آقایان، مخلص‌ پروری و مخلص‌ سازی است. این روند ایجاد تزویر، ریا و دروغ است.

نماینده سابق مجلس افزود: اسم دانشگاه خود گویای همه چیز است. دانشگاه یعنی استقلال، آزادی، مدنیت، حریت و علم حال درست است که یک مجری تلویزیون بشود استاد یک دانشگاه برندی مثل صنعتی شریف؟ خوشبختانه تنها جایی که تا امروز خراب نشده بود دانشگاه صنعتی شریف بود که این گروه کوچک می‌خواهد آن را هم خراب کند.

جعفرزاده گفت: روند کاری جریان خالص‌ساز در این مملکت محکوم به شکست است اما نگرانم که کلی هزینه بر کشور وارد می‌کنند. جمهوری اسلامی، نظامی مقدس با ده‌ها هزار شهید است و امیدوارم مسیر تغییر پیدا کند هرچند که بعید می‌دانم جریان نژادپرست سر عقل بیاید. در کل امید دارم که حاکمیت جلوی این گروه کوچک را بگیرد که کشور و مردم بیش از پیش در امان باشند.

ت ت
کدخبر: 175330 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها