فوت محمد حسن‌ زاده در پی درگیری با نیروهای امنیتی در بوکان؟

دادستان مرکز استان آذربایجان غربی گفت: محمد حسن‌زاده در درگیری شخصی به قتل رسیده است.

فوت محمد حسن‌ زاده در پی درگیری با نیروهای امنیتی در بوکان؟
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، حسن مجیدی دادستان مرکز استان آذربایجان غربی در رابطه با اخبار منتشر شده در رابطه با فوت «محمد حسن زاده» در شهرستان بوکان، گفت: طی روزهای گذشته یک درگیری بین دو گروه از افراد که برخی از آنها نیز دارای سابقه محکومیت و شرارت بوده اند، در فلکه شهرداری شهرستان بوکان صورت گرفت که این درگیری منجر به فوت محمد حسن زاده فرزند احمد شد.

وی افزود: بلافاصله فرد مضروب توسط افراد حاضر به بیمارستان منتقل شده که نهایتا فوت می‌کند و به سردخانه بیمارستان انتقال یافت.

دادستان مرکز استان آذربایجان غربی بیان کرد: افرادی مشکوک (حدود ۲۰ نفر ) با مراجعه به منزل اولیای دم سعی کردند فوت این فرد را به اغتشاشات و نیروهای امنیتی نسبت دهند و جنازه او را نیز از بیمارستان ربودند.

مجیدی گفت: پس از اطلاع از موضوع با اعزام نیروهای امنیتی به محل و با لحاظ تدابیر و مذاکره با خانواده متوفی بررسی های لازم در مورد این قتل شروع شده و جنازه نیز به پزشکی قانونی منتقل میشود که بعد از معاینه جسد توسط پزشکی قانونی علت تامه فوت ایراد ضرب با چاقو تشخیص داده شد.

وی افزود: بعد از صدور گواهی جواز دفن، جسد به خانواده متوفی تحویل داده شده و در قبرستان شهرستان بوکان دفن شد.

دادستان مرکز استان آذربایجان غربی بیان کرد: تحقیقات برای شناسایی قاتلین این فرد ادامه دارد و در این رابطه ۲ نفر دستگیر شده اند و این فرضیه نیز وجود دارد که برخی فضاسازی ها پیرامون قتل این فرد از سمت افراد موثر در این حادثه باشد تا ردپای خود را از ماجرا پاک کنند.

منبع: تسنیم

ت ت
کدخبر: 122643 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    دیگر رسانه ها