زیدآبادی: من اگر جای رئیسی بودم استعفا می دادم

احمد زیدآبادی: هر چه اوضاع کشور پیچیده‌تر شود دولت آقای رئیسی ناکارآمدتر و بحرانی‌تر خواهد شد جای او بودم یا خودم را از اسارت پایداری‌ها نجات می‌دادم و کابینه‌ای به کلی متفاوت و مقبول اهل تخصص می‌چیدم و یا اینکه از ریاست جمهوری استعفاء می‌دادم.

زیدآبادی: من اگر جای رئیسی بودم استعفا می دادم
بیشتر بخوانید:

به گزارش مُنیبان؛ احمد زیدآبادی فعال سیاسی اصلاح طلب در کانال تلگرامی خویش نوشت: هر چه اوضاع کشور پیچیده‌تر شود دولت آقای رئیسی ناکارآمدتر و بحرانی‌تر خواهد شد جای او بودم یا خودم را از اسارت پایداری‌ها نجات می‌دادم و کابینه‌ای به کلی متفاوت و مقبول اهل تخصص می‌چیدم و یا اینکه از ریاست جمهوری استعفاء می‌دادم.

احمد زیدآبادی، فعال سیاسی اصلاح طلب در کانال تلگرامی خود نوشت: سیدابراهیم رئیسی علاوه بر ضعف‌های شناختی و معرفتی در بارۀ ماهیت دولت و سیاست که گریبانگیر عموم کارگزاران نظام جمهوری اسلامی است، به نظرم دو ضعف عمدۀ مخصوص به خود نیز دارد که دولت او را با بحران روبه‌رو خواهد کرد. 

آقای رئیسی تمام عمر کاری خود را در کسوت امور قضایی گذرانده است. یک قاضی معمولاً فرمان می‌دهد و فرمانش نیز از طریق سازوکاری تعریف شده، اجرایی می‌شود. این یک روند ساده و آسان است و با مدیریت در سایر حوزه‌ها سنخیتی ندارد. آقای رئیسی در مقام ریاست قوۀ مجریه، گویا همچنان در قامت یک قاضی نقش بازی می‌کند وگمانش بر این است که با صدور دستور و فرمان، کارها سامان پیدا می‌یابد!

ت ت
کدخبر: 120716 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    دیگر رسانه ها