باند ۶ نفره سرقت به عنف در شرق تهران منهدم شد

رئیس پلیس آگاهی پایتخت عنوان کرد: متهمان در پی جوئی های انتظامی به ۳۰ فقره سرقت با همکاری یکدیگر معترف و تا کنون ۲۶ تن از مال باختکان شناسایی شدند.

باند ۶ نفره سرقت به عنف در شرق تهران منهدم شد
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، سردار علی ولی پور گودرزی رئیس پلیس آگاهی پایتخت اظهار داشت: بهمن ماه سال گذشته در پی وقوع چندین فقره سرقت به عنف در محدوده کیانشهر و تهرانپارس بررسی موضوع در دستورکار تیمی زبده از کارآگاهان اداره پنجم پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان در گام نخست با بهره گیری از روش های میدانی و اطلاعاتی دریافتند؛ باندی متشکل از ۶ جوان ۲۰ تا ۲۵ ساله به صورت گروه های ۲ و ۳ نفره به صورت شبانه در محله های تاریک و خلوت اقدام به سوژه یابی کرده و با استفاده از سلاح سرد قمه و چاقو تلفن همراه مال باختگان را به سرقت می بردند.

این مقام انتظامی در ادامه تصریح کرد: کارآگاهان طی انجام اقدامات پلیسی هویت و مخفیگاه یکی از سارقان حرفه ای که   سرکرده این باند بود را شناسایی کنند.

سردار ولی پور گودرزی متذکر شد: مراقبت های پلیسی ادامه تا اینکه کارآگاهان از حضور اعضای این باند در مخفیگاهشان مطمئن و در یک عملیات پلیسی هر ۶ سارق حرفه ای را دستگیر کردند و از مخفیگاه آنان  ۵ قبضه سلاح سرد قمه و چاقو و تعداد ۱۰ دستگاه گوشی هوشمند مسروقه کشف و توقیف شد و متهمان  به اداره پنجم  پلیس آگاهی انتقال یافتند.

رئیس پلیس آگاهی پایتخت در ادامه عنوان کرد: متهمان در پی جوئی های انتظامی به ۳۰ فقره سرقت با همکاری یکدیگر معترف و تا کنون ۲۶ تن از مال باختکان شناسایی شدند.

این مقام ارشد انتظامی در پایان خاطرنشان کرد: متهمان با صدور قرار قانونی از سوی مراجع قضائی،  در اختیار کارآگاهان برای کشف جزئیات پرونده قرار گرفتند.

ت ت
کدخبر: 207635 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها