رابرت مالی تعلیق شد/ علت چیست؟

دو قانون‌گذار آمریکایی اعلام کردند که به اعتقاد آنها مجوز امنیتی نماینده ویژه آمریکا در امور ایران، به دلیل ارسال اسناد طبقه‌بندی‌شده به حساب ای‌میل شخصی وی و سپس دانلود آن در تلفن شخصی‌اش، تعلیق شده است.

رابرت مالی تعلیق شد/ علت چیست؟
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ سناتور «جیمز ای ریش» عضو ارشد کمیته روابط خارجی سنا و قانون‌گذار ایالت آیداهو و «مایک مک کال» رئیس کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان و قانون‌گذار ایالت تگزاس، طی نامه‌ای اعلام کردند که به اعتقاد آنها مجوز امنیتی «رابرت مالی» نماینده ویژه آمریکا در امور ایران، به دلیل ارسال اسناد طبقه‌بندی‌شده به حساب ای‌میل شخصی خود و دانلود آن در تلفن شخصی‌اش، تعلیق شده است. 

 در این نامه که به «آنتونی بلینکن» وزیر خارجه آمریکا ارائه شد، آمده است که به دلیل طفره رفتن و عدم شفافیت وزارت خارجه، ما اطلاعات خود را از منابع دیگری جمع‌آوری کرده‌ایم. در جریان تحقیقات، اطلاعات نگران‌کننده کشف شده است که از شما می‌خواهیم آن را تأیید کنید.

در این نامه، همچنین از وزارت خارجه آمریکا خواسته شده است که باور آنها مبنی بر این‌که «یک بازیگر سایبری متخاصم توانسته به ایمیل یا تلفن مالی دسترسی پیدا کند و اطلاعات دانلود شده را به دست آورد» را تأیید کند.

 

ت ت
کدخبر: 213945 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  نظرسنجی

  کدام یک از گزینه های زیر را برای ریاست جمهوری گزینه بهتری می دانید؟

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها