سوئدی‌ها اعتراض کردند

به نوشته روزنامه فرامنطقه‌ای رای الیوم، خالد الهواری، نویسنده مصری مقیم سوئد از مدیریت امنیت سوئد خواست با برگزاری تظاهراتی اعتراضی مقابل سفارت رژیم صهیونیستی در استکهلم با حضور شهروندان کشورهای اتحادیه اروپا در پاسخ به سوزاندن قرآن کریم موافقت کند.

سوئدی‌ها اعتراض کردند
بیشتر بخوانید:

به گزارش مُنیبان، به نوشته روزنامه فرامنطقه‌ای رای الیوم، خالد الهواری، نویسنده مصری مقیم سوئد از مدیریت امنیت سوئد خواست با برگزاری تظاهراتی اعتراضی مقابل سفارت رژیم صهیونیستی در استکهلم با حضور شهروندان کشورهای اتحادیه اروپا در پاسخ به سوزاندن قرآن کریم موافقت کند.

مدیریت امنیت سوئد در پاسخ به اقدامات تحریک‌آمیز مکرر علیه مسلمانان که مقامات سوئدی اجازه آنها را می‌دهند، تعهد داد روز دوشنبه را برای برگزاری تظاهرات اعتراضی تعیین کند و پیش‌بینی می‌شود هزاران تن از شهروندان تمامی کشورهای عضو اتحادیه اروپا در این تظاهرات شرکت کنند.

کشورهای عربی و اسلامی متعددی روز شنبه موافقت مقامات سوئدی با سوزاندن یک نسخه از قرآن کریم توسط یک افراطی را محکوم کرده و تعهد دادند پاسخ مناسبی بدهند.

روز شنبه راسموس پالودان، رهبر حزب راست افراطی "استرام کرس" یک نسخه از قرآن کریم را در مقابل سفارت ترکیه در استکهلم آتش زد، آن هم پس از آنکه مجوز انجام این کار موهن را از مقام‌های سوئدی گرفت./ ایسنا

ت ت
کدخبر: 135047 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها