طالبان چراغ سبز نشان داد

به نوشته روزنامه داون پاکستان، در این بیانیه ضمن اشاره به اینکه تحریک طالبان پاکستان به دنبال راهنمایی از سوی علمای دینی بود، آمده است: اگر شما هرگونه گمراهی و قصور از ما یافتید یا اگر معتقدید که ما رویه خود را تغییر داده‌ایم، شما به عنوان علمای دینی ما، باید ما را به سمتی هدایت کنید که پیشتر هدایت کردید. ما آماده‌ایم تا نظر شما را بشنویم.

طالبان چراغ سبز نشان داد
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، به نوشته روزنامه داون پاکستان، در این بیانیه ضمن اشاره به اینکه تحریک طالبان پاکستان به دنبال راهنمایی از سوی علمای دینی بود، آمده است: اگر شما هرگونه گمراهی و قصور از ما یافتید یا اگر معتقدید که ما رویه خود را تغییر داده‌ایم، شما به عنوان علمای دینی ما، باید ما را به سمتی هدایت کنید که پیشتر هدایت کردید. ما آماده‌ایم تا نظر شما را بشنویم.

در تاریخ ۴ ژانویه، شورای عالی تحریک طالبان پاکستان فرمان جدیدی را درخصوص "دیدار" با رئیس تحریک طالبان پاکستان صادر و به موجب آن هرگونه ملاقات را با این رئیس به دلیل "نگرانی‌های امنیتی" ممنوع کرد.

در ماه نوامبر، این گروه مسلح به طور یکجانبه به توافقنامه آتش‌بس با میانجیگری طالبان افغانستان با دولت پایان داد و به جنگجویان خود دستور داد تا حملات بیشتری را انجام دهند. اسلام‌آباد بارها طالبان را به پناه دادن به رهبران تحریک طالبان پاکستان در خاک افغانستان متهم کرده؛ اتهامی که کابل آن را رد کرده است./ایسنا

ت ت
کدخبر: 132158 تاریخ انتشار
اخبار بین الملل سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها