غارت عربستان از یمن؟ | اسناد افشا شد

سایت شبکه خبری المسیره یمن به صورت انحصاری اسنادی را منتشر کرد که نشان می‌دهند حجم صادرات نفت خام غارت شده از یمن پیش از اجرای قانون حمایت از منابع نفتی این کشور، ماهانه بیش از دو میلیون و ۶۰۰ هزار بشکه بوده است.

غارت عربستان از یمن؟ | اسناد افشا شد
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، سایت شبکه خبری المسیره یمن به صورت انحصاری اسنادی را منتشر کرد که نشان می‌دهند حجم صادرات نفت خام غارت شده از یمن پیش از اجرای قانون حمایت از منابع نفتی این کشور، ماهانه بیش از دو میلیون و ۶۰۰ هزار بشکه بوده است.

این اسناد شامل صورت‌جلسه‌ها و مناقصه‌های کمیته موسوم به "کمیته عالی بازاریابی نفت خام" برای فروش نفت خام المسیله، شبوه و مارب به شرکت‌های خارجی هستند.

بر اساس صورت‌جلسه‌های فروش، میزان فروش نفت خام المسیله ماهانه دو میلیون بشکه و میزان فروش نفت خام شبوه و مارب ماهانه ۶۰۰ هزار بشکه بوده است.

همچنین در صورت‌جلسه‌های تنظیم شده میان مسؤولان وزارت نفت وابسته به دولت مستعفی یمن و شرکت اماراتی ادنوک پیش‌بینی شده که حجم صادرات نفت خام شبوه و مارب دو برابر شده و به یک میلیون و ۲۰۰ هزار بشکه در ماه برسد.

علاوه بر این، در یکی از اسناد صادر شده از سوی وزارت نفت دولت مستعفی یمن خواسته شده استخراج نفت از میدان پنج نفتی یمن پس از آماده شدن زیرساخت‌های آن هرچه سریعتر انجام شود تا حجم صادرات نفت غارتی افزایش یابد./ آخرین خبر

ت ت
کدخبر: 122539 تاریخ انتشار
اخبار بین الملل سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها
   • متخصص پزشکی فیزیکی و توانبخشی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی گفت:در مواردی که در پاشنه پا احساس درد دارید یا اصطلاحا…