نماینده مردم اردبیل در مجلس:

باید در انتخابات آمریکا دخالت کنیم

نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی می‌گوید: بنا بر فرامین مقام معظم رهبری باید در حوزه دشمن‌شناسی قوی باشیم و گول آمریکایی‌ها را نخوریم و سعی کنیم بی‌درنگ در انتخابات آمریکا دخالت کنیم.

باید در انتخابات آمریکا دخالت کنیم
بیشتر بخوانید:

سید کاظم موسوی، نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی، در گفتگو با خبرنگار سیاسی مُنیبان درباره چرایی انتخابات کنگره آمریکا  و تاثیر آن بر برجام گفت: آمریکا دشمن سرسخت ما است و ما هم به دنبال این هستیم که با هر روشی پوز دشمن را بر زمین بزنیم. بنابراین حتماً شاهد خواهیم بود که انتخابات آمریکا شکست خواهد خورد و به دست آنهایی می‌افتد که در هر صورت در دنیا به فکر ضعیفان باشند.

او در ادامه تصریح کرد: البته آمریکایی‌ها دشمن هستند و به فکر ضعیفان نخواهند بود. بنا بر فرامین مقام معظم رهبری باید در حوزه دشمن‌شناسی قوی باشیم و گول آمریکایی‌ها را نخوریم و سعی کنیم بی‌درنگ در انتخابات آمریکا دخالت کنیم. چرا آنها در انتخابات ما و زندگی شخصی و عمومی مردم دخالت می‌کنند، اغتشاشات راه می‌اندازند، ناامنی در کشور ما به وجود می‌آورند؟ بنابراین ما هم نخوابیدیم و آمریکا کور خوانده است. امروز اقتدار دفاعی ایران در دنیا بالنده و بی‌نظیر است. خداوند علم موشکی ایران، شهید طهرانی مقدم، را رحمت کند به حول قوه الهی موشک با بُرد ۲هزار و ۵۰۰ کیلومتر داریم علاوه بر این موشکی با بُرد ۱۰ هزار کیلومتر داریم که خود آمریکا را هدف قرار می‌دهد و می‌زند.

موسوی ضمن تأکید بر حمایت از نخبگان خاطرنشان کرد: همه این موارد برای رهبری، مردم، نیروهای مسلح و متدینین افتخار است. در حال حاضر خدا را شکر جوانان ایرانی در ابتکار و اختراع جلو زدند و باید از آنها حمایت کنیم.

این نماینده مجلس شورای اسلامی در پاسخ به اینکه ایران توانایی دخالت در انتخابات آمریکا را دارد؟ یادآور شد: چرا توانایی دخالت در انتخابات آمریکا را نداشته باشیم؟ ما در آمریکا هم نیرو داریم؛ آمریکا غلط کرده است.

ت ت
کدخبر: 121206 تاریخ انتشار
اخبار بین الملل سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها