اعلام شرایط فروش ۲ محصول سایپا برای جایگزینی خودروهای فرسوده/ جدول

گروه خودروسازی سایپا شرایط فروش ۲ خودرو را برای جایگزینی خودروهای فرسوده اعلام کرد.

اعلام شرایط فروش ۲ محصول سایپا برای جایگزینی خودروهای فرسوده/ جدول

به گزارش منیبان، آن دسته از متقاضیانی که در بهمن ماه سال گذشته در طرح جایگزینی خودروهای فرسوده شرکت کرده و حائز شرایط هستند می توانند در این طرح شرکت کنند.

به اطلاع می رساند مطابق بخشنامه های فروش دهه مبارک فجر و نیمه شعبان در بهمن ماه سال گذشته تعدادی از متقاضیان نسبت به پیش ثبت نام طرح جایگزینی خودروهای فرسوده اقدام کردند.

اطلاعات این افراد به ستاد نوسازی ناوگان و اسقاط خودروهای فرسوده ارسال و پس از درج مشخصات خودروی فرسوده، متقاضیانی که حائز شرایط مشارکت در طرح مذکور بوده اند به این شرکت ارسال شد.

بر این اساس شرایط فروش ذیل فقز برای این دسته از متقاضیان برقرار است لذا بنابراین افراد دارای شرایط می توانند با مراجعه به سامانه گروه خودروسازی سایپا نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

متقاضیان از ساعت ۱۰ صبح امروز چهارشنبه ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ تا ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ می توانند با ورود به سایت فروش اینترنتی محصولات گروه خودروسازی سایپا نسبت به ثبت نام و انتخاب نوع خودرو اقدام کنند.

لازم به ذکر است شرکت در این طرح فقط از طریق آدرس فوق امکان پذیر بوده و در صورت استفاده متقاضی از سایر آدرس ها، عواقب آن بر عهده متقاضی خواهد بود.

شرایط فروش:

5016655

ت ت
کدخبر: 217878 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها