رپرتاژ آگهی

مدیر موفقیت مشتریان تپسل: افزایش ناگهانی قیمت‌ها، جزو سیاست‌های ما نیست

مدیر موفقیت مشتریان تپسل درباره شیوه قیمت‌گذاری تبلیغات در سال جدید گفت: «اینکه بدون هماهنگی با صاحبان صنایع و برند‌ها افزایش قیمت را به طور هیجانی به بازار تحمیل کنیم، نتیجه‌ای جز ایجاد فضای ناامن برای کسب‌وکار ندارد و افزایش ناگهانی قیمت‌ها، جزو سیاست‌های ما نیست.»

مدیر موفقیت مشتریان تپسل: افزایش ناگهانی قیمت‌ها، جزو سیاست‌های ما نیست
بیشتر بخوانید:

اگرچه اخیرا گزارش‌هایی مبنی بر افزایش قیمت تبلیغات دیجیتال در رسانه‌های مختلف منتشر شده است. بهرنگ تنکابنی، مدیر موفقیت مشتریان تپسل با اشاره به این خبر اعلام کرد: «با توجه به افزایش هزینه‌های عملیاتی، افزایش قیمت تبلیغات در پلتفرم‌ها اجتناب‌ناپذیر است، اما این تغییرات در تپسل ناگهانی و یکباره نیست. برای همین فرصتی را در اختیار کسب‌وکارها قرار دادیم که تا زمان اعمال تغییرات جدید، قرارداد سال جاری خود را با قیمت سال گذشته رزرو کنند.»

تنکابنی در توضیح این خبر گفت: تورم و افزایش هزینه‌های عملیاتی، هزینه تبلیغات آنلاین را هم افزایش داده و ما ناگزیر از افزایش قیمت هستیم. اما در عین حال معتقدیم هر تغییر ناگهانی، هر چند محدود، می‌تواند فضای کسب‌وکارها را تحت تاثیر قرار دهد. اما هدف ما چنین نیست.»

تنکابنی در ادامه گفت: «از طرف دیگر هزاران ناشر در حال حاضر با تپسل همکاری دارند که هر یک به تنهایی ارزش‌های منحصر به فردی به تپسل می‌افزایند. ایجاد بستر مناسب برای درآمدزایی ناشران در کنار ارائه خدمات مناسب به مشتریان هدف عالی تپسل محسوب می‌شود. از این رو سیاست‌های و فرآیند‌های ویژه‌ای برای حفظ منافع کلیه ذی‌نفعان در تپسل تدوین شده که هر دو سمت صاحب آگهی و ناشر همچنان با کمترین دغدغه به همکاری خود با تپسل ادامه دهند.» 

صاحبان آگهی برای اطلاع از جزئیات بیشتر این خبر و استفاده از این فرصت، می‌توانند به این آدرس مراجعه کنند.

ت ت
کدخبر: 214757 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  نظرسنجی

  کدام یک از گزینه های زیر را برای ریاست جمهوری گزینه بهتری می دانید؟

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها