سواری اتوماتیک ایران خودرو ارزان شد

​بررسی قیمت روز و جدید انواع خودرو تارا در تاریخ ۱۸ اردیبهشت ماه. برای مشاهده قیمت کارخانه ماشین تارا وارد سایت اقتصادآنلاین شوید.

سواری اتوماتیک ایران خودرو ارزان شد
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، آخرین قیمت انواع خودرو تارا برای امروز ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ به شرح زیر است. بر این اساس قیمت تارا اتوماتیک جدید ۱ میلیارد و ۱۸۰ میلیون تومان شد.

قیمت تارا اتوماتیک V۴ LX مدل ۱۴۰۳ در بازار با کاهش ۱۰ میلیونی ۱ میلیارد و ۱۸۰ میلیون تومان شد.

تارا اتوماتیک ارتقا یافته ایران خودرو ۱ میلیارد و ۱۴۰ میلیون تومان شد.

تارا اتوماتیک مدل ۱۴۰۳ در بازار خودرو کاهش ۵ میلیونی داشت و ۹۷۰ میلیون تومان شد.

تارا اتوماتیک مدل ۱۴۰۲ با افت ۵ میلیونی ۹۴۰ میلیون تومان شد.

قمیت تارا دنده ای مدل ۱۴۰۳ در بازار خودرو با ریزش ۵ میلیونی ۸۱۰ میلیون تومان قیمت خورد.

تارا دنده ای V۱ پلاس ۶ سرعته نیز ۸۶۰ میلیون تومان شد.

قیمت تارا در کارخانه

قیمت تارا اتوماتیک صفر در کارخانه ۴۹۰ میلیون تومان است. قیمت کارخانه تارا دنده ای نیز ۳۹۴ میلیون تومان بوده است. ایران خودرو دو مدل تارای جدید هم معرفی کرده است که بر این اساس تارا اتوماتیک V۴ LX سدان جدید ایران خودرو در نمایندگی ۶۸۵ میلیون تومان قیمت دارد تارا دنده ای v۱پلاس نیز ۵۸۰ میلیون تومان است که گران ترین خودروی دنده ای ساخت داخل بازار به شما می رود!

معرفی خودروی تارا

خودروی تارا را ایران خودرو با مهندسی معکوس پژو ۳۰۱ ساخته است این سدان با همتای فرانسوی مشخصات فنی حدودا یکسانی دارد. موتور تارا TU۵P با حجم ۱.۶ لیتر، قدرت ۱۱۳ اسب بخار و گشتاور ۱۴۴ نیوتن متر است . تارا دنده ای با گیربکس ۵ دنده و تارا اتوماتیک با گیربکس ۶ دنده تولید می شود.

صفر تا ۱۰۰ این خودرو بر اساس اعلام ایران خودرو ۱۲.۵ ثانیه طول می کشد و توانایی حرکت با سرعت ۱۹۰ کیلومتر بر ساعت را نیز دارد مصرف بنزین تارا در ۱۰۰ کیلومتر ۷ لیتر است که برای این دسته از سواری ها مناسب محسوب می شود.

ت ت
کدخبر: 213641 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها