افزایش حقوق کارکنان نظام سلامت در قالب «فوق العاده خاص»

معاون پرستاری وزیر بهداشت، گفت: به طور میانگین با پرداخت فوق العاده خاص افزایش ۲ میلیون تومانی در حقوق نیرو‌های نظام سلامت خواهیم داشت.

افزایش حقوق کارکنان نظام سلامت در قالب «فوق العاده خاص»
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان به نقل از فرارو، معاون پرستاری وزیر بهداشت میزان افزایش حقوق نیرو‌های نظام سلامت در قالب فوق العاده خاص را اعلام کرد. عباس عبادی، معاون پرستاری وزیر بهداشت در پاسخ به این پرسش که «با توجه به اعلام پرداخت فوق العاده خاص به کارکنان نظام سلامت، میزان افزایش حقوقی این کارکنان چقدر خواهد بود؟»، آنچه مجلس تصویب کرده اسمش را فوق العاده خاص نگذاریم، بلکه نامش این است که ۳ هزار امتیاز به یکی از ردیف‌های شغلی اضافه شود.

وی ادامه داد: این افزایش فقط برای پرستاران نیست، بلکه برای همه کارکنان نظام سلامت است؛ البته بسته به سنوات خدمت فرد، متفاوت است؛ به طوری که ممکن است از کف ۱.۵ میلیون تا ۲ یا ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان باشد، اما به طور میانگین با پرداخت فوق العاده خاص افزایش ۲ میلیون تومانی در حقوق نیرو‌های نظام سلامت خواهیم داشت.

معاون پرستاری وزیر بهداشت خاطرنشان کرد:‌ پیشنهاد وزارت بهداشت چیز دیگری یعنی اختصاص ضریب اختصاصی برای این موضوع بود و حاضر بودیم اعتبارات لازم را خودمان هزینه کنیم، اما آن پیشنهاد به ۳۰۰۰ امتیاز تغییر پیدا کرد.

عبادی متذکر شد:‌ اما از مسیر‌های دیگری پیشنهاد خود را پیگیری می‌کنیم و احتمال دارد اگر متمم بودجه بخورد این کار انجام شود، اما هنوز به سرانجام نرسیده است.

ت ت
کدخبر: 200235 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها