رپرتاژ آگهی

کالج تپسل برگزار می‌کند: دوره آنلاین شبکه‌های اجتماعی

قابل انکار نیست که این روزها اهمیت بالای شبکه‌های اجتماعی برای همه کسب‌وکارها روشن شده است و جذابیت فعالیت در این حوزه، هر روز افراد بیشتری را به سمت یادگیری و فعالیت به عنوان کارشناس شبکه‌های اجتماعی می‌کشاند.

کالج تپسل برگزار می‌کند: دوره آنلاین شبکه‌های اجتماعی
بیشتر بخوانید:

به همین دلیل کالج تپسل تصمیم گرفته است تا دوره‌ای جامع با تدریس امین دزواره‌یی، کارشناس ارشد ارتباطات بازاریابی آبانک برگزار کند. کارشناس‌های شبکه‌های اجتماعی در شرکت‌ها و هر یک از افرادی که به نوعی با یک برند در این شبکه‌ها کار می‎‌کنند مخاطب این دوره خواهند بود.

این دوره قرار است از از ۲۱ بهمن تا ۲۶ اسفند برگزار شود و همچنین ثبت‌نام تا ۱۲ بهمن شامل تخفیف زودهنگام خواهد بود.

در این دوره شرکت‌کنندگان با مسیر شغلی مدیر شبکه‌های اجتماعی بیشتر آشنا می‌شوند، مقدمات استراتژی را فرا می‌گیرند و استفاده از شبکه‌های اجتماعی برای برندها و اندازه‌گیری شبکه‌های اجتماعی را می‌آموزند.

برای اطلاع از جزئیات و سرفصل‌های این دوره می‌توانید به صفحه این دوره در ایسمینار مراجعه کنید که لینک آن در پایان مطلب اضافه شده است.

بورسیه و تخفیف‌های کالج تپسل

کالج تپسل شرایطی را فراهم کرده است تا علاقه‌مندان واجد شرایط برای شرکت در دوره تخصصی لینکدین، بورسیه و کمک هزینه آموزشی دریافت کنند. چنانچه جزو یکی از گروه‌های زیر هستید، درخواست خود را از طریق فرم ثبت کنید:

ثبت نام به عنوان فریلنسر حوزه دیجیتال مارکتینگ

ثبت نام به عنوان دانشجوی علاقه مند به دیجیتال مارکتینگ

دریافت تخفیف ویژه ثبت نام گروهی ( ۳ نفر و بیشتر)

فرم درخواست بورسیه

لینک ثبت‌نام در دور

ت ت
کدخبر: 200102 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها