آیفون ۱۵ در نبرد با این گوشی جدید شکست خورد

​زمانی که پرچمدارهای جدید سامسونگ یا اپل معرفی می‌شوند، شاهد انتشار ویدیوهای مختلفی از آن‌ها هستیم که برخی از ویدیوها، این گوشی‌های هوشمند را با یکدیگر مقایسه می‌کنند.

آیفون ۱۵ در نبرد با این گوشی جدید شکست خورد
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، آیفون ۱۵ پرو جدیدترین و گران‌ترین پرچمدار اپل محسوب می‌شود و گلکسی S۲۳ اولترا هم گران‌ترین پرچمدار سری گلکسی S برای سال ۲۰۲۳ است. کانال یوتوب PhoneBuff در ویدیویی این گوشی‌های هوشمند را در تست سقوط در مقابل یکدیگر قرار داده است.

در ویدیویی که توسط PhoneBuff منتشر شده است، پرچمدارهای اپل و سامسونگ در چهار مرحله با یکدیگر مبارزه می‌کنند. این گوشی‌های هوشمند از سمت پشت، از گوشه‌ها، از سمت جلو (نمایشگر) و درنهایت روی استیل سقوط می‌کنند و عملکرد آن‌ها با یکدیگر مقایسه می‌شود.

درحالت کلی هر دو گوشی هوشمند از تست‌های سقوط جان سالم به‌در می‌برند، بااین‌حال میزان آسیب به آن‌ها یکسان نیست. اگرچه امتیاز به‌دست‌آمده توسط این محصولات در تست سقوط بسیار نزدیک به یکدیگر است، اما درنهایت نماینده سامسونگ برنده می‌شود.

آیفون ۱۵ پرو مکس در سه مرحله از تست سقوط آسیب‌ بیشتری نسبت به گلکسی S۲۳ اولترا می‌بیند و امتیاز نهایی‌اش ۳۷ از ۴۰ می‌شود. این درحالی است که نماینده سامسونگ به امتیاز ۳۹ از ۴۰ دست می‌یابد.

شیشه پنل پشتی و نمایشگر آیفون ۱۵ پرو مکس در همان مرحله اول تست سقوط ترک می‌خورد، بااین‌حال در تست سقوط از گوشه‌ها، تیتانیوم مورد استفاده در آن مقاومت بالاتری نسبت به فریم آلومینیومی گلکسی S۲۳ اولترا از خودش نشان می‌دهد.

در پایان هر دو گوشی هوشمند سامسونگ و اپل کارایی خود را حفظ می‌کنند و حتی دوربین‌ها هم آسیب نمی‌بینند که می‌تواند خبر خوشایندی برای کاربران باشد. بااین‌حال به نظر می‌رسد آیفون ۱۵ پرو مکس نسبت به نسل‌های قبلی‌اش با فریم فولادی، آسیب بیشتری می‌بیند.

منبع: خبر آنلاین

ت ت
کدخبر: 179011 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها