بورس قرمز بسته شد

​شاخص کل بورس با ریزش ۱۴ هزار و ۸۰۹ واحدی در تراز ۲ میلیون و ۱۵۳ هزار و ۳۹۵ واحدی ایستاد.

بورس قرمز بسته شد
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، امروز چهارشنبه (۷ تیر) شاخص کل بورس با اُفت ۷ هزار و ۳۶ واحدی در ارتفاع ۲ میلیون و ۱۶۱ هزار و ۱۶۸ واحدی قرار گرفت. در انتهای شاخص کل بورس با ریزش ۱۴ هزار و ۸۰۹ واحدی در تراز ۲ میلیون و ۱۵۳ هزار و ۳۹۵ واحدی ایستاد.

ارزش معاملات بورس تهران امروز به حدود رقم ۳ هزار و ۳۵۰ میلیارد تومان رسید. «پارسیان»، «شپدیس» و «فارس» سه نمادی بودند که بیشترین تاثیر را در شاخص داشتند و «شهر»، «شپدیس» و «وبملت» سه نماد پر تراکنش بودند.

همچنین حجم معاملات امروز سهام در بورس تهران به تعداد ۶ هزار و ۳۲۰ میلیارد سهم به ارزش ۳ هزار و ۴۵۰ هزارمیلیارد تومان رسید. شاخص فرابورس هم با اُفت ۱۶۵ واحدی روی پله ۲۷ هزار و ۶۲۱ واحدی ایستاد.

امروز شیمیایی بیشترین ارزش معامله را با مبلغ ۶۸۵ میلیارد تومان به خود اختصاص داد. همچنین «خودرو» و «بانک ها» در رتبه‌های بعدی ارزش معاملات قرار داشتند.

سهام شرکت‌های واعتبار، ثامن، سیلام بیشترین افزایش قیمت و سهام شرکت‌های شخارک، کرازی و پارسیان بیشترین کاهش قیمت را در بورس تهران تجربه کردند.

افزایش و کاهش قیمت در فرابورس

سهام شرکت‌های کشرق، غگلپا و سپیدار بیشترین افزایش قیمت و سهام حگهر، ریشمک و زاگرس بیشترین کاهش قیمت را در فرابورس ایران تجربه کردند.

افران، شپدیس و فملی ۲ بیشترین ارزش معامله و نماد‌های کرازی، شستا و کرازی ۲ بیشترین حجم معامله را در بورس تهران تجربه کردند.

ثبات، کارا و نوآفرین ۰۶ بیشترین ارزش معامله و نماد‌های دی، ثبات ۲ و کارا ۲ بیشترین حجم معامله را در فرابورس تهران تجربه کردند.

ت ت
کدخبر: 162902 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها