مهلت ۲ هفته‌ای بذرپاش به ایرلاین‌های گرانفروش!

​وزیر راه و شهرسازی با قدردانی از دست‌اندرکاران پروازهای حج دستور پیگیری برنامه‌های ارزی و مشکلات بانک مرکزی در موضوع ارز ایرلاین‌ها را صادر کرد.

مهلت ۲ هفته‌ای بذرپاش به ایرلاین‌های گرانفروش!
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، مهرداد بذرپاش در جلسه شورای عالی هواپیمایی با قدردانی از تلاش مجدانه شرکت‌های دخیل در پروازهای حج از جمله هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران، سازمان هواپیمایی کشوری و... اظهار کرد: عملیات حج عملیات وسیع و گسترده ای است که در این شرایط سخت به لطف خدا با زمان بندی مشخص با موفقیت انجام شد.

وی افزود: در عملیات برگشت حجاج نیز بایستی از حداکثر ظرفیت ناوگان بر اساس زمان بندی مشخص استفاده شود که خدمت‌رسانی به زائران بیت العتیق تداوم داشته باشد.

بنا بر اعلام وزارت راه و شهرسازی در جلسه مذکور دستور پیگیری برنامه‌های ارزی و مشکلات بانک مرکزی توسط وزیر راه و شهرسازی صادر و مقرر شد موضوعات ارزی ایرلاین‌ها از سوی  سازمان هواپیمایی کشوری پیگیری و تلاش مضاعف برای رفع گلوگاه های آن نیز صورت گیرد. در این جلسه در خصوص نابسامانی‌های عرضه بلیت و افزایش قیمت 29 درصدی بلیت که خرداد ماه امسال اعمال شد، نیز تبادل نظر شد.

 در این جلسه همچنین با اشاره به انسداد سایت‌های غیرمجاز، آژانس‌های متخلف و سایت های مجازی که خارج از قیمت مصوب بلیت عرضه می کنند، مقرر شد به برخی از شرکت های هواپیمایی که خارج از آیین نامه ها عمل می کنند، دو هفته فرصت داده شود تا مطابق ضوابط الزامی عمل کنند.

در جلسه مذکور محمد رضوانی‌فر مدیرکل گمرک جمهوری اسلامی ایران نیز تصریح کرد که تأمین قطعات طی هفته های آتی سرعت بیشتری بگیرد.

ت ت
کدخبر: 162514 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها