وام ودیعه مسکن چند است و با سود چند درصد؟

به گفته محمد آئینی معاون وزیر راه از پرداخت ودیعه مسکن ۱۰۰میلیون تومانی در تهران خبر داد.

وام ودیعه مسکن چند است و با سود چند درصد؟
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، معاون وزیر راه از پرداخت وام مرمت واحد‌های مسکونی در بافت‌های تاریخی با سود ۲۳درصدی خبر داد و گفت: وام قرض‌الحسنه ودیعه مسکن به متقاضیان پرداخت می‌شود.

 محمد آئینی با یادآوری تصویب وام خاص مرمت و مقاوم‌سازی واحد‌های مسکونی و ابنیه واقع در بافت‌های تاریخی در شورای پول و اعتبار و ابلاغ آن به بانک‌ها در ۲۴ خردادماه امسال، اظهار کرد: بر این اساس تسهیلات مرمت و مقاوم‌سازی واحد‌های مسکونی و ابنیه در بافت‌های تاریخی در سقف‌های ۳۶۰ میلیون، ۳۲۰، ۲۸۰، ۲۴۰ و ۲۰۰ میلیون تومان به‌ترتیب در شهر‌های تهران، شهر‌های بالای یک میلیون نفر جمعیت، مراکز استان‌ها، سایر شهر‌ها و روستا‌ها با نرخ مصوب شورای پول و اعتبار و دوره بازپرداخت حداکثر ۵ ساله تعیین شده است.

وی ادامه داد: متقاضیان در طول دوره مرمت می‌توانند از تسهیلات ودیعه مسکن برای اسکان موقت با سقف‌های ۱۰۰، ۷۰ و ۴۰ میلیون تومان به‌ترتیب در شهر‌های تهران، سایر کلان‌شهر‌ها و سایر شهر‌ها به‌شکل قرض‌الحسنه و بازپرداخت ۵ ساله استفاده کنند.

آیینی فرصت‌های ایجادشده را گام‌های دولت برای تشویق مردم به نوسازی و مقاوم‌سازی بافت‌های فرسوده و ناکارآمد و همچنین سکونتگاه‌هایی پیرامون بافت‌های تاریخی برشمرد و ابراز امیدواری کرد با این اقدامات نوسازی بافت‌ها در سراسر کشور سرعت بگیرد.

کاشت مو با شرایط ویژه پرداخت در مرکز تخصصی کاشت مو

ت ت
کدخبر: 162233 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها