گرانفروشی بلیت هواپیما همچنان ادامه دارد

سخنگوی سازمان هواپیمایی گفت: گران فروشی بلیت از دو مسیر مشخص خواهد شد، یکی از طریق پایش نظارت از سازمان هواپیمایی و دیگری ثبت شکایت‌های مردمی.

گرانفروشی بلیت هواپیما همچنان ادامه دارد
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، سخنگوی سازمان هواپیمایی، برنامه این سازمان برای جلوگیری از گرانفروشی را اعلام کرد و گفت: صاحبان سایت‌های متخلف که مجوز ندارند با کمک وزارت ارتباطات و قوه قضائیه مشخص می‌شوند.

جعفر یارزلو، سخنگوی سازمان هواپیمایی درخصوص نحوه برخورد با متخلفین هواپیمایی گفت: در نشست روز دوشنبه چارچوب‌ها مشخص شد و سازمان تعزیرات با متخلفین نرخی برخورد می‌شود و سازمان تعزیرات حکومتی استانی با متخلفین برخورد می‌کند و دیگر نیازی نیست که تخلفات به تهران ارائه شود و استان‌ها مستقل عمل خواهند کرد.

وی در ادامه افزود: گران فروشی بلیت هواپیما از دو مسیر مشخص خواهد شد، یکی از طریق پایش نظارت از سازمان هواپیمایی و دیگری ثبت شکایت‌های مردمی.

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری نیز در خصوص برخورد با سایت‌های فروش بلیت گفت: سازمان هواپیمایی سایت‌های متخلفین را لغو امتیاز و یا تعلیق می‌کند و قوه قضائیه و سازمان تعزیرات نیز جریمه خواهد کرد.

وی در خصوص سایت‌های بدون مجوز گفت: بالاخره صاحبان سایت‌هایی که مجوز ندارند از طریق قوه قضائیه و وزارت ارتباطات مشخص خواهند شد و از سوی دیگر ما دامنه‌ها را اعلام می‌کنیم تا مسدود شود.

ت ت
کدخبر: 161966 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها