خبر خوش مالیاتی وزیر برای کسب‌وکارهای اینترنتی

وزیر ارتباطات از معافیت مالیاتی کسب‌وکار‌های اینترنتی که کد مالیاتی نداشته و اظهارنامه مالیاتی پر نکردند،خبر داد.

خبر خوش مالیاتی وزیر برای کسب‌وکارهای اینترنتی
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: دولت این تسهیل را فراهم کرده تا کسب و کار‌های داخلی در سفر‌های داخلی معافیت مالیاتی داشته باشند؛ حتی آن دسته از کسب و کار‌های مجازی که علاوه بر فعالیت در فضای مجازی کسب و کار فیزیکی هم دارند مصوب شد در صورتی که صورت‌های مالی آن بخش که در فضای مجازی فعال باشد مشمول معافیت خواهد شد.

عیسی زارع‌پور در حاشیه هیات هیات دولت در جمع خبرنگاران با اشاره به مصوبه امروز هیات دولت اظهار کرد: بر اساس این مصوبه آن دسته از کسب و کار‌های اینترنتی کتاب‌ها که تا پایان ۱۴۰۱ کد مالیاتی نداشته و اظهارنامه مالیاتی کار نکرده‌اند از معافیت مالیاتی برخوردار شده و امکان خوبی است برای فعالیت کسب و کار‌هایی که در صفحه‌های داخلی فعالیت کند.

وی اظهار کرد: دولت این تسهیل را فراهم کرده تا کسب و کار‌های داخلی در سفر‌های داخلی معافیت مالیاتی داشته باشند حتی آن دسته از کسب و کار‌های مجازی که علاوه بر فعالیت در فضای مجازی کسب و کار فیزیکی هم دارند مصوب شد در صورتی که صورت‌های مالی آن بخش که در فضای مجازی فعال باشد مشمول معافیت مالیاتی خواهد شد.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تصریح کرد: این مصوبه را بستر خوبی برای فعالیت کسب و کار‌ها در بستر سکوها و پلتفرم‌های بومی دانست.

ت ت
کدخبر: 161656 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها