آغاز تحویل واحدهای مسکونی به مددجویان تحت پوشش بهزیستی

مدیرکل بهزیستی لرستان گفت: با همکاری قرارگاه خاتم تاکنون ۲۷ واحد مسکونی به مددجویان بهزیستی استان تحویل داده شده است.

آغاز تحویل واحدهای مسکونی به مددجویان تحت پوشش بهزیستی

به گزارش منیبان، همایون عمودی‌زاده گفت: در بازدیدی که از مناطق کم‌برخوردار و محروم شهرستان الیگودرز انجام شد چهار واحد مسکونی تحویل مددجویان شد.

وی با بیان اینکه در این منطقه چهار خانواده تحت پوشش بهزیستی داشتیم که به نوعی دارای معلولیت و از لحاظ وضعیت درآمدی نیز جز دهک‌های یک تا سه بودند افزود: این خانواده‌ها در ساختمان‌های قدیمی که گاهی از سنگ و کاهگل ساخته شده بودند زندگی می‌کردند که طبق تفاهم‌نامه‌ای که سازمان بهزیستی کشور با قرارگاه سازندگی خاتم داشت چهار واحد مسکونی تحویل این خانواده‌ها شد.

وی بیان کرد: این واحدهای مسکونی در زمینی به متراژ ۷۵ متر با دو خواب، آشپزخانه و یک هال پذیرایی ساخته و برای معلولان مناسب‌سازی شده بودند.

مدیرکل بهزیستی لرستان گفت: در بررسی که ما داشتیم این خانواده‌ها حتی لوازم اولیه ضروری زندگی را هم نداشتند که با تعاملی که با مجموعه قرارگاه خاتم داشتیم برای این چهار خانواده لوازم ضروری زندگی بسیار خوب و در شان و منزلت این ولی‌نعمتان تهیه و به صورت حضوری آن‌ها را تحویل دادیم.

وی افزود: اجناس شامل یخچال، تلویزیون، پنکه، لوازم کامل آشپزخانه، فرش و ... که به این مددجویان تحویل داده شد.

مدیرکل بهزیستی لرستان ادامه داد: همچنین قرار است دو واحد مسکونی به همراه وسایل زندگی در شهرستان کوهدشت تحویل خانواده‌های تحت پوشش بدهیم.

عمودی‌زاده افزود: پیش از این ۲۱ واحد مسکونی طی دو ماه گذشته به خانواده‌های تحت پوشش بهزیستی تحویل داده بودیم و اکنون با چهار واحد الیگودرز و دو واحد کوهدشت ۲۷ واحد تحویل مددجویان شده است.

ت ت
کدخبر: 155797 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها